یک توییت معمایی توسط Playboi Carti باعث می شود Iggy Azalea کمی از نوع خود خارج شود. گفته می شود که این دو رپر مدتی با هم قرار داشتند و اوایل سال جاری آنها از یک کودک ، پسر بچه ای به نام Onyx استقبال کردند. این زوج خصوصی به ندرت ، حتی اگر هرگز ، با یکدیگر یا درباره آن صحبت کرده اند ، اما وقتی تصمیم به جدایی گرفتند ، ایگی شایعات زن تنها بودن او را تأیید کرد. با این حال ، او از گفتن نام کارتی خودداری کرد ، بنابراین تعجب آور بود که ایگی پس از نوشتن “پیشگویی خود را گفتم ، ساکت باش! پسرم گریه می کند” بازتوییت کرد. ایگی دوباره به او نوشت: “مگه؟”

او این کار را با توییت هایی دنبال کرد که می گوید “سرنخ صفر” دارد و “مانند f * ck گیج شده است” ، اما به نظر نمی رسد که ایگی تمام آنچه را که نیاز داشت از سینه خود جمع کرده است. مردم در حال توییت کردن سخنان بی ادبانه او بودند و خواننده رپ منتقدان خود را صدا کرد. “چرا من باید وارد سیستم شوم و ببینم که نام من بر روی یک توییت الاغ مرموز تصادفی در خاک کشیده شده است ، که هیچ کاری با من ندارد!” او گفت. “برای چه!؟ من از کارم بیزارم. امیدوارم که پنیر Mac و پنیر شما پنجشنبه در اجاق سوخت. شب!”

وی افزود: “و بله ، من عصبانی شده ام. همانطور که باید باشم. همانطور که تو بودی.” در همین حال ، Playboi Carti در حال اذیت کردن برای انتشار آلبوم فانتوم خود است کل لوتا قرمز.

Iggy Azalea ، Playboi Carti ، Onyx ، Twitter ، Whole Lotta Red
توییتر