ها Iggy Azalea می رود بی انتها و پیش نمایش جدید موسیقی را در تختخواب

عنصر

ایگی آزالیا از رابطه خود با پلیبوی کارتی تازه است ، پسرش Onyx را به تنهایی بزرگ می کند و زندگی جدید خود را به عنوان یک مادر تنها متمرکز می کند. در حالی که. او مطمئناً دوست داشت که کارها با رپر Die Lit متفاوت باشد ، او گفت که کارتی هنوز در زندگی Onyx است و او را بسیار دوست دارد ، شنیدن او بسیار خوب است.

در حالی که موسیقی او ممکن است مانند روزهای “فانتزی” محبوب نباشد ، ایگی هنوز هم یکی از شناخته شده ترین زنان در رپ است. او به دلیل موفقیت گذشته خود همیشه یک پلتفرم خواهد داشت و به همان اندازه ، هرگز موسیقی و خاراندن خلاقیت خود را متوقف نخواهد کرد.

با راه اندازی یک آلبوم برای سال آینده ، ایگی مطمئن شد که طرفداران خود را با قطعه ای از آهنگ که واقعاً او را تحت فشار قرار داده است اذیت کنید ، و پیش نمایش آن را در هر یک از سه ماه گذشته نشان دهید ، که نشان می دهد او “نگرش” عمده ای دارد.

ایگی فقط بیدار شد به زحمت برای به اشتراک گذاشتن پیش نمایش لباس به هر لباس تغییر دهید. او در رختخواب دراز کشید و برخی از کلمات را همگام سازی کرد و به اشتراک گذاشتن یک ویدیو در Instagram Stories اجازه داد که هیاهو خود را بسازد.

“امروز صبح با نگرش مادربزرگ بیدار شد / امروز صبح بیدار شد با عزیزم پدرت از تو عصبانی است “، به ستاره Aussie رپ می کند.

انتظار می رود این آهنگ در آلبوم استودیویی بعدی او که قرار است در سال 2021 منتشر شود ، قرار بگیرد.

چه کاری شما فکر می کنم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>