ممکن است رابطه آنها به پایان رسیده باشد ، اما Playboi Carti و Iggy Azalea برای زندگی مشترک هستند. این زوجین به تازگی در اوایل سال جاری از پسر بچه آنها Onyx در جهان استقبال کردند و ماه ها بعد ، ایگی علنا ​​اعلام کرد که او یک مادر تنها است. او و کارتی رابطه خود را از چشم کنجکاو دور نگه داشته و صریحاً در مورد زندگی شخصی خود صحبت نکرده اند ، بنابراین تعجب آور بود که آنها تصمیم گرفتند خیلی زود پس از تولد فرزندشان از یکدیگر جدا شوند.

جدا از اینکه در مورد یکدیگر صحبت نکرده اند ، هنرمندان هم واقعاً یکدیگر را تصدیق نمی کنند. به همین دلیل روز دوشنبه (23 نوامبر) وقتی ایگی بازتوییت کرد و به یکی از توییت های Playboi Carti پاسخ داد ، هواداران را غافلگیر کرد. او نوشت: “من به دا بیت گفتم ساکت شود! پسرم در حال گریه است.” ایگی دوباره به او نوشت: “مگه؟”

او سپس این کار را دنبال کرد و گفت: “صادقانه بگویم که من یک روز عالی را پشت سر گذاشتم و من گیج شده ام که چرا من وارد برخی از مزخرفات شده ام – اما همه شما را شکر می کنم. Ima go enjoy my … with پسرم.” یکی از کاربران توییتر از او پرسید که چه خبر است و او به آنها گفت که “سرنخ صفر” دارد ، در حالی که شخص دیگری سعی کرد او را متقاعد کند که کارتی احتمالاً در مورد شخص دیگری صحبت می کند.

“چه ب * تیکی لازم است که بگویید تا ساکت شود؟ مطمئناً هیچ کس در اطراف پسرم نیست … و من می دانم که من نیستم.” توییت های او را در زیر ببینید.

ایگی آزالیا ، پلی بوی کارتی ، اونیکس ، توییتر
ایگی آزالیا ، پلی بوی کارتی ، اونیکس ، توییتر