IDK با “2 سنت” به ارکستر می رود

IDK اواخر مدت زیادی دچار اشکال قاتل شده است و امروز با انتشار خواننده جدید “2 سنت” خواننده رپ همچنان به روند خود ادامه می دهد. در خارج از خفاش ، مشخص است که او هیچ چیزی را نگه ندارد ، در صف یک نمونه ارکستر دیوانه وار متشکل از Yorgos Lanthimos ‘ مورد علاقه و رفتن از آنجا ماهیت منحصر به فرد ضرب و شتم ، زمینه مناسبی برای یک خواننده رپ بسیار متنوع بودن IDK است ، و او به سرعت به وظیفه خود می رسد و جیب غیر منتظره را می گیرد.

او گفت: “صورت ناز ، الاغ خوب ، اما او در حال طراحی است”. “من فقط تعقیب کردم ، از او بپرس آیا میله را می خواهی؟” از برخی جهات ، جریان و رکود او یادآور Kanye West است ، مقایسه ای که با علاقه و علاقه مشترک آنها به غزل باطنی دو چندان می شود. اما این بدان معنا نیست که IDK فاقد فردیت است – در واقع کاملاً برعکس. حتی برخی می توانند استدلال کنند که وی در میان بزرگترین عاملان کنترل مرز است و به طور مداوم در سطح موسیقی ریسک های جسورانه ای را انجام می دهد. حتی در اینجا ، آنچه ممکن است کلیشه در دست کمتر باشد ، زندگی جدیدی را در درک توانایی IDK پیدا می کند.

اکنون “2 سنت” را بررسی کنید و اگر از دیدن اینکه او از اینجا کجا می رود هیجان زده هستید صدا را خاموش کنید.

متن های قابل ذکر

چهره ناز ، الاغ خوب ، اما او در پایین برنامه ریزی می کند
من فقط در تعقیب قرار گرفتم ، از او س askال کردم ، “آیا میله را می خواهی؟”
دوستان جدید؟ به هیچ وجه ، آنها برای خمیر نقشه می کشند
زنگ را بزنید ، باز می شوم ، می بینم رو به رو شده اند و در را می بندند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>