Idiot Grins – اخبار موسیقی

رکوردهای اسنگ هاربر (برچسب)

06 نوامبر 2020 (منتشر شد)

33 دقیقه

یک طرفدار موسیقی متوسط ​​(که یک مورخ سرسخت نیست) به سرعت تأثیر مستقیم بلوز و جاز را در تکامل موسیقی قرن بیستم و بیست و یکم تأیید خواهد کرد. تأثیر موسیقی انجیل بر نسل های بعدی فراموش نشده است. استونز و دیلن هر دو مبلغ عظیمی از موسیقی ستایش به دست آورده اند و اگر روح واعظی از طریق او صحبت نمی كرد الویس فرمان مشابهی را برای توده ها نداشت. گروه آواز کشور انجیل ممکن است در لیست ژانرهای مورد مطالعه هزاران ساله بالا نباشد اما هارمونی های بکر پر از کلیسا مطمئناً سهم بزرگی در موفقیت گروههای مستقل آمریکایی مانند Lumineers ، Trampled by Turtles ، Mumford & Sons و نمایش پزشکی کلاغ قدیمی. شاید ارزش این آلبوم های ستایش کلاسیک را داشته باشید تا ریشه های ما را جستجو کرده و ماهیت زرق و برق دار آفرینش آنها را بدانید.

گروه راک / روح Idiot Grins این کار را با Thoughts and Prayers انجام داد ، ترانه ای برای تصور دوباره آهنگ از کلاسیک The Louvin Brothers ، Satan Real است. گروه اوکلند ممکن است از نظر اجتماعی و سیاسی با اعتقادات برادران لووین شباهت زیادی نداشته باشد ، با این حال ، آنها می توانند از سهم خود در موسیقی قدردانی کنند و شاید برای لحظه ای با این مردان خداپسند که می خواستند زندگی کنند زندگی صالح از ترس لعنت دائمی. این ایده در پی سفر به تالار مشاهیر موسیقی کشور در سال 2017 و خرید آلبوم مورد بحث از وینیل شکل گرفت. آنچه که به عنوان ایده ای برای یک پوشش سرگرم کننده و یکبار مصرف آغاز شد ، برای سه سال آینده به پروژه ای پرشور تبدیل شد. بیهوده تلاش برای دستیابی به کمال آوازی این کلاسیک انجیل کشور با شکوه ضبط شده.

یک غذاخوری در اعماق جنوب در یک بزرگراه غبارآلود صحنه ای است که بلافاصله توسط آهنگ عنوان بر روی رکورد اصلی برادران Louvin تنظیم می شود Satan Real است. والس تنبل یک گیتار آکوستیک توسط یک تله کاست تار و روشن در کنار شما قرار می گیرد. صدابرداران با روش مودبانه و عجیبی به شما اخطار منصفانه می دهند که شیطان همیشه حضور دارد و شما همیشه باید مراقب باشید. آواز گروه سرود جای خود را به یک کلمه صریح و صریح گفته شده فقط با درخشش مقدس یک عضو کلیسا برای پشتیبانی از آن می دهد. Idiot Grins ، پیروی از خطبه جدی احتیاطآمیز ، آن را کاملاً مستقیم با مواد اصلی پخش می کند.

‘There’s A Higher Power’ با رکود پرش و تماس صوتی و پاسخ خود به قلمرو بلوگراس متمایل می شود. این سبک به شدت توسط نمایشگاه پزشکی Old Crow و موارد مشابه آنها سازگار است. یک گیتار برقی ضخیم به نوک انگشت شست پا می بخشد. باند Idiot Grins یک کار تحسین برانگیز را انجام می دهند تا هارمونی های خود را با نسخه اصلی مطابقت دهند. اصل دارای ضرب پتوی بیشتری است تا هر صدایی را در ابر بپیچد. همچنین یک “کوچک” در نسخه اصلی وجود دارد که در صورت استفاده از هر نوع فناوری جدید ، ایجاد مجدد آن تقریباً غیرممکن است. ما اکنون آن را طراحی کرده ایم ، بنابراین همه چیز بزرگتر و گسترده تر است اما چیزی در مورد ضبط شده از سال 1959 وجود دارد که بی نظیر است زیرا کوچک است.

هارمونی ها با پشتیبانی پشتیبان هایی که پشت سر صدای اصلی ثابت قرار می گیرند ، تحت تأثیر “زندگی مسیحی” قرار می گیرند. ‘The Kneeling Drunkard’s Plea’ اولین آهنگ در مورد جفت آهنگ لعنت از سوزش است. این عضو مجدداً جماعت را جمع می کند تا داستان مردی را که به درگاه خدا دعا می کند تا او را از چنگال الکل خلاص کند ، روایت کند. در پایین آلبوم ‘The Drunkard’s Doom’ از صحنه باربار بدبخت از منظر نگران و وحشت زده یک مسیحی که به شدت تلاش می کند پاک بماند ، صحبت می کند. او موفق می شود که مشروبات الکلی را خنثی کند اما وقتی آهنگ به خانه می رسد ، آهنگ آهنگ بسیار تیره تری به خود می گیرد و همسرش را می بیند که از غم و اندوه مرگ نوزاد خود غلبه کرده است. بله

‘آیا از مردن می ترسی؟’ یک لحن آزار دهنده و نگران کننده در مورد ترس وجودی از مرگ و تقریباً لذت مسیحی در آن است. ماندولین تفسیر Idiot Grins را بیشتر روشن می کند. این ماندولین دوباره در آهنگ آخر “I’m Ready to Go Home” ظاهر می شود. سوار شدن به مسیر غروب آفتاب مشتاق دیدار با سازنده است. اديوت گرينز احساسات اضافي را در اين لحن پاياني مي ريزد.

Idiot Grins تصویری وفادارانه از این اثر کلاسیک انجیل ارائه می دهد. یادآوری نفوذ آلبوم های عالی انجیل بر موسیقی عامه پسند به نسل های جوان. هارمونی ها و ساختار بخشی از اسکلت آهنگ های مدرن است. گوش دادن به آلبوم ها از منظر دنیوی بسیار جالب است. اگر غیرتمندی افراد غیرتمند مذهبی و تعصب و قضاوت به ظاهر اجتناب ناپذیر آنها نسبت به دیگران را کنار بگذاریم ، وقتی تصور می کنید با 31 دقیقه سکونت در این آلبوم به آنچه آنها اعتقاد دارند باور کنید ، حداقل می توانید یک لقمه صادقانه برای یک زندگی خوب را در میان آنها پیدا کنید همه مالاریکی دیوانه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>