ویروس کرونا ویروس یک افسانه است تا زمانی که به خانه نزدیک شود. Ice-T این را از دیدن دست اول آن می داند. خواننده رپ و بازیگر OG روز گذشته به اینستاگرام رفت و در آنجا فاش کرد که پدر شوهرش ، پدر کوکو ، یک مورد بد ویروس کرونا پیدا کرده است. بدتر این که او ضد ماسک بود و کاملاً معتقد بود که COVID-19 جدی نیست.

آیس-تی در کنار عکس پدر شوهرش با ماسک اکسیژن نوشت: “پدر شوهرم” پدر کوکو “جدی” بدون ماسکر “بود که COVID به او ضربه زد.” “ذات الریه در هر دو ریه .. 40 روز در ICU نزدیک به مرگ است. اکنون او برای مدت نامحدودی اکسیژن دارد. اوه او اکنون یک معتقد است .. # COVIDisNotAGame.”

توئیت Ice-T باعث شد که توئیتر با برخی افراد فاقد همدردی نسبت به ضد ماسکی که مبتلا به COVID شده است ، تقسیم شود ، در حالی که دیگران همچنان بر جعل ویروس اصرار دارند. ما شاهد برخی از هنرمندان مورد علاقه خود در مبارزه با ویروس از جمله Scarface بوده ایم. او نبرد خود را با ویروس کرونا شکست داد ، گرچه باعث نارسایی کلیه شد.

“بعضی از مردم فکر می کنند ماسک نشانه ضعف است. همسر من @ BrotherMob که آن را داشت ، به من گفت ..” یخ ، گانگستر تو نمی تواند با این گه مبارزه کند … .

همانطور که آنها می گویند ، اکنون همان چیزی است که شما می گویید ، این است که شما چگونه آن را می گویید اما مردم واقعاً احساس تحویل Ice-T را با این دستگاه احساس نمی کردند. توییتر Maskless شروع به حمله به پیشگام رپ گانگستر کرد که از عضو خانواده اش به عنوان نمونه ای از اثرات ویروس کرونا استفاده کرده است.