Murder Master Music Show بصیرت عمیق تری را در مورد برخی از احمقانه ترین – و غالباً فراموش شده ترین داستان های بازی رپ فراهم کرده است که بسیاری از آنها در اواسط دوران طلایی هیپ هاپ اتفاق افتاده است. اخیراً ، Drugzie (عضو اصلی هر دو گروه Poison Clan و تیم خونه به خونه) عضو سابق Luke Records با لغزش ، آنرا در مورد یکی از حماسی ترین نزاع های تاریخ هیپ هاپ خرد کرد. موردی که در طی سمینار موسیقی جدید 1990 بین Ice Cube’s Lench Mob و Above The Law ظاهر شد.

مکعب یخ Lench Mob

ریموند بوید / بایگانی مایکل اوچس / گتی ایماژ

برای کسانی که به اندکی زمینه نیاز دارند که چرا دو خدمه واقعاً به این شکل انفجارآمیز ضربه خورده اند ، یک واقعیت را باید بیش از همه به خاطر سپرد. هنگامی که Ice Cube در دسامبر 1989 از NWA خارج شد ، این دقیقاً یک اختلاف دوستانه نبود. خیلی ها خیلی زود Cube را روشن کردند ، از جمله اعضای Above The Law ، که زیر سوال بردند “گانگستر” غزل سرایان و بی احترامی به او و شرکت های وابسته جدیدش. وقتی آنها سرانجام در لابی Marriot Marquis در شهر نیویورک مسیرهای خود را رد کردند ، طولی نکشید که یک هیاهوی کامل منفجر شد – این باعث ناراحتی هواداران و غیرنظامیان حاضر در سمینار شد.

دروگیزی که به یاد می آورد نزاع افسانه ای دست اول را به یاد می آورد ، توضیح می دهد: “من وقتی Cube درگیری داشتم آنجا بودم.” “من آنجا بودم. در لابی بودم. من Ice-T را در آنجا دیدم ، او حلقه های خود را از پله برقی برمی داشت. من شخص كچل و كوتاه تنومند را دیدم ، از Above The Law در تمام طبقه میان طبقه عبور می كرد در ماریوت مارکیز با خفاش. ” توضیح: مردی که او به او اشاره می کند Cold 187um تأیید شد. “راست! من جلوی صورتش هستم ، او حتی به من نگاه نمی کند ، او دارد تمام منطقه را جستجو می کند و به دنبال کسی می رود. من مثل” او فقط بازی می کند یا چی؟ ما در لابی پسر! “

“داروزی” ادامه می دهد: “به هر حال ، او Lench Mob را می بیند ، و سپس آنها را به پایین پله برقی تعقیب می کند.” “و این همان زمانی بود که Ice-T – و بدبختی ها شروع شد – سپس Ice-T حلقه های خود را برداشته و از پله برقی پایین می رود. من از پله برقی پایین نمی آمدم تا ببینم. من هنوز در فضای خیابان بودم كه هر كسی می توانم آن را ببینم. ”

جای تعجب نیست اگر بشنویم Ice-T به سرعت درگیر شد – مبادا فراموش کنیم ، او خود “گانگستای اصلی” بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد یکی از مشهورترین مشاجره های هیپ هاپ ، حتماً مصاحبه کامل را با استفاده از نمایش موسیقی Murder Master دنبال کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=H-AYcWyhth4