در سال های اخیر ، ما شاهد هستیم که زنان بیشتری به شغل رپ می پردازند ، به خصوص که رسانه های اجتماعی به هنرمندان مشتاق این فرصت را می دهند تا مکان های خود را بدون کمک پشتوانه های برچسب تراش دهند. زنان در دنیای هیپ هاپ ، پاپ و رپ مانند نیکی میناژ ، مگان تی استالیون ، گربه دوجا ، کاردی بی ، دختران شهر ، ریکو ناستی ، کامایا ، چیکا ، عروسک کش ، جوان MA ، رپسودی ، آرمانی سلطه داشته اند. سزار ، عروسک آسیایی و بسیاری دیگر. با این حال ، همه بر این باور نیستند که بسیاری از این نسل از زنان رپ مستحق جایگاه خود هستند ، زیرا برخی از آنها به دلیل داشتن ظاهر یا سبک قابل فروش بدون استعداد مطابقت ، مورد انتقاد قرار گرفته اند.

هیتماکا ، زنان در رپ ، آرتیست های زن ، رپرهای زن
مایکل ترن / استرینگر / گتی ایماژ

تهیه کننده و ترانه سرای معرفی شده توسط گرمی Hitmaka با برخی از بهترین ها در صنعت کار کرده است و او چند حرف برای گفتن به همکاران حرفه ای خود در صنعت داشت که به کار با زنانی ادامه می دهند که او را بی استعداد می دانند. “من خیلی ناراحت هستم که زنانی را که دوست ندارند این غرفه را در غرفه بگذارم!” تهیه کننده توییت کرد و اسامی را ذکر نکرد. “کل جدول زمانی من پر از استریپرها و مدلهای IG با لحن خودکار سنگین درمورد صحبت در مورد آهنگ جدید من است. راه واقعی استعدادهای درخشان را پیدا کنید.”

پیام او ممکن است خشن باشد ، اما هیتماکا تصریح کرد که او “اصلاً متنفر نیست”. البته ، این کاملا بحث در مورد انواع زنانی است که ممکن است به آنها اشاره کند ، به خصوص به این دلیل که برخی او را به شرکت در رفتاری که از آن شکایت دارد متهم کرده اند ، بنابراین توییت او را بررسی کنید و اگر با Hitmaka موافق هستید به ما بگویید.