لوگو حرارتی فن خال کوبی های کشتار تیم بر روی سر، شوق و شعف رخ

عنصر

این فصل برای میامی هیت بسیار جذاب بود زیرا آنها توانستند خدمات جیمی باتلر را بدست آورند ، همه در حالی که به فینال های NBA راه یافتند. در حالی که آنها در نهایت در شش بازی شکست خوردند ، کاملاً مشخص شد که این تیم Heat واقعی است و اگر آنها یک قطعه اضافی * سرفه Giannis سرفه کنند ، * آنها خیلی خوب می توانند مدعی عنوان Bonafide برای سالهای آینده شوند.

با این گفته ، طرفداران هر دلیلی برای جشن گرفتن داشته اند ، هرچند واضح است که برخی از آنها در این زمینه کمی بیش از حد پیش می روند. نمونه موردی این مرد است که در کلیپ زیر پیدا شده است. همانطور که به وضوح می بینید ، او آرم Heat را روی سر خود خال کوبی کرد ، به این معنی که او برای همیشه دنیای خود را به نمایش خواهد گذاشت.

به طور معمول اینترنت ، کاربران توییتر خیلی زود مرد را در آن کباب کردند سوال آنها احساس خال کوبی واقعا کشش است. این یک خال کوبی نسبتاً بزرگ است که اکثریت قریب به اتفاق سر او را می پوشاند. زندگی طبیعی با چنین خال کوبی بسیار سخت خواهد بود ، و این دقیقاً همان چیزی است که اکثر مردم به آن اشاره کردند.

در پایان روز ، روش های زیادی برای نمایش فاند شما وجود دارد ، در مد بسیار ظریف تر به ما اطلاع دهید تا چه حد شما را برای تیم خود را در نظرات زیر بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>