اوایل امروز تصاویری از پرتاب دستهای هدئی وان و تیون وین در پرواز به دبی منتشر شد. اگرچه ما باید از آنها بخاطر اینکه ماسکهای خود را در تمام مدت مشاجره حفظ کرده اند ، ستایش کنیم ، اما وقتی مسافران سعی در تشدید اوضاع داشتند ، از جمله آنچه که به نظر می رسد رپر موریسن مانع از هدی و تیون می شود تا یکدیگر متزلزل شوند ، این دو نفر آماده سر و کله زدن بودند.

تاکنون هیچ تأییدی در مورد اینکه چه کسی یا چه کسی این حادثه را آغاز کرده است ، وجود ندارد. بلافاصله پس از پخش شدن فیلم ، شایعاتی مبنی بر دستگیری تیون و هدی منتشر شد. تیون وین این موضوع را انکار کرد و گفت: “کسی دستگیر نشده است ، دیگر به گوش دروغ گوش ندهید.”

اعضای گروه OFB به این فیلم واکنش نشان دادند و نشان دادند که آنها برای ملاقات با هدی یک در راه بودند. بندوكای به IG رفت و در آنجا ویدئویی از خودش و هدی وان را كه پس از حادثه در آنجا معلق بود ، به اشتراک گذاشت. هدی از فیلمبرداری اش کمی عصبانی به نظر می رسید اما به نظر می رسد هیچ کس آسیب ندیده است.

هم برای Headie One و هم برای Tion Wayne یک سال شلوغ بوده است. انتشار اولین آلبوم Headie ، ادنا وضعیت خود را به عنوان تمرین پادشاه انگلستان با ویژگی های Skepta ، Drake ، Stormzy و موارد دیگر تقویت کرد. در همین حال ، تیون وین ، “من دونو” با استورمزی و دوتچاولی توانستند در لیست 10 جدول برتر انگلیس قرار بگیرند.