هالزی جزئیات خشونت خانگی و مصرف مواد مخدر شریک زندگی در کتاب شعر

او هرگز از به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات خود ، به ویژه در موسیقی خود ، خجالتی نبوده و هالزی اکنون رسانه خود را تغییر می دهد تا بینش بیشتری به زندگی او بدهد. این خواننده 26 ساله برنده جایزه مجموعه نوشته های خود را با عنوان “اگر می توانم مرا ترک کنی: مجموعه شعر” را منتشر کرده است و در داخل او داستان های خشونت ، سو abuse مصرف مواد مخدر و ناتوانی در ترک روابط سمی را به اشتراک می گذارد او.

“هالسی” در یک پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشت: “امروز روزی است. سالها در حال ساخت هستم. اولین مجموعه شعر من” اگر می توانم مرا ترک کن “خارج می شود. “این چیزهایی است که من در آنها نشخوار می کنم ، ثابت می کنم ، از دست می دهم ، گریه می کنم ، پشیمان می شوم ، دوباره زندگی می کنم و بر آنها غلبه می کنم. من عاشق یک ستاره محبوب عجیب و غریب هستم. اما من همیشه قبل از هر چیز نویسنده هستم. متشکرم.”

مکاشفه های زیادی در مجموعه شعر هالزی وجود دارد ، از جمله او در یک شریک معتاد به مواد مخدر است. وی در شعری با عنوان “فانوس دریایی” نوشت: “او بینی خود را با کوکائین پر می کرد / برای روزها تمام / تا جایی که لبه های سوراخ بینی اش / با سفید خسته شد.” در مورد دیگر ، خواننده جزئیات آزار و اذیت جسمی همسرش را نوشت ، و نوشت که “او دست خود را از خونریزی دور گردن من قرار می دهد” تا بعدا “دست خود را به آرامی از گردن من خارج کند / و دستانم را به دور سر خود بپیچد … / و زمزمه کنید که اشکالی ندارد. “

هالزی درمورد اینکه هر شعر به چه کسی اشاره دارد سکوت می کند و با توجه به اینکه عاشقانه های زیادی دارد ، طرفدارانش بهترین حدس ها را می زنند. در سالهای اخیر ، هالزی گزارش شده است که با G-Eazy ، Yungblud ، Machine Gun Kelly ، Lido و ایوان پیترز بازیگر داستان ترسناک آمریکایی درگیر شده است.

او در کتاب شعر خود می نویسد: “من می دانم که باید ، / اما نمی توانم / تو / همه را تنها / در جایی بگذارم.” “من می دانم که تو این کار را نمی کنی ، / اما من هنوز هم برایم مهم است. / این سندرم استکهلم / ممکن است فقط مرگ من باشد.”

 Halsey، G-Eazy، شعر ، سوuse استفاده ، مواد مخدر
اما مک اینتایر / کارکنان / گتی ایماژ

هالزی ، یونگبلد ، سوuse مصرف ، مواد مخدر ، دیزنی لند
جزوه / گتی ایماژ

 ایوان پیترز ، هالزی ، لباس ، سوuse استفاده ، خشونت ، مواد مخدر ، شعر
مت وینکلمایر / کارمندان / گتی ایماژ

هالزی ، مسلسل کلی ، مواد مخدر ، سو Ab استفاده ، خشونت ، شعر ،
دیو مانگلز / کارمندان / گتی ایماژ

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>