ثابت شده است که نامزدی های GRAMMY در این هفته یکی از موضوعات داغ است و هنرمندان و مدیران نظرات خود را درباره اشتباهات آکادمی ضبط بیان می کنند. بلندترین پاسخ از طرف The Weeknd و طرفدارانش بوده است ، که متعجب هستند که خواننده با وجود آلبوم پرفروش خود ، حتی یک نامزد دریافت نکرده است. پس از ساعت ها و آهنگ رکوردشکن “چراغهای کور”.

نام دیگری که مردم از آن ناراحت هستند بیش از او نامزد نشده است Pop Smoke است. خواننده رپ فقیر در بیشتر سال جاری تسلط داشت – ابتدا با او با The Woo Vol آشنا شوید. 2 Mixape و سپس با آلبوم پس از مرگ او شلیک برای ستاره ها ، هدف ماه.

پاپ برای آهنگ پرقدرت “Dior” در یک دسته نامزد می شود. اما مردم از اینكه آكادمی ترجیح داد او را در گروه بهترین رپ آلبوم به رسمیت بشناسد ، ناامید شد.

استیون ویکتور ، رئیس Victor Victor Worldwide ، برچسب سابق پاپ ، رسماً در مورد آنچه که به نظر او رقت است صحبت می کند و مصاحبه ای جدید با GQ انجام می دهد.


پاسکال لو Segretain / گتی ایماژ

“فکر می کنم گرمی ها کلاه است ، داداش. بی احترامی ، اما D Smoke کیست؟” ویکتور گفت ، سایه یکی از با روحیه ترین رپرهای امسال را که قطعاً شایسته شناخت بیشتر در سراسر جهان است ، سایه انداخت. “این یک هنرمند است – من نمی گویم که او ژانر را شروع کرده است ، زیرا موسیقی مته را شروع نکرده است – اما [Pop] موسیقی مته را به خط مقدم خرید و آن را به جریان اصلی تبدیل کرد. او تأثیر بسزایی داشت. فراموش نکنید که آیا او از دنیا رفته است ، تأثیر او قبل از آن احساس شد. او قصد داشت سوپراستار شود. “

ویکتور با انتقاد از اینکه چرا در نقاط مختلف مانند بهترین آلبوم رپ و بهترین هنرمند جدید انتخاب نشده است ، به انتقاد بیشتر از نمایش جوایز پرداخت.


کلودیو لاونیا / گتی ایماژ

ویکتور توضیح داد: “چگونه او نامزد آلبوم سال یا رپ آلبوم سال یا بهترین هنرمند جدید نمی شود؟ این تنها شانس وی برای نامزدی در این جوایز است.” “بنابراین برای من ، گرمی کلاه است. من نمی دانم چه کسی این تصمیمات را می گیرد. او باید در بیش از یک دسته برای” دیور “نامزد می شد ، باید برای بهترین هنرمند جدید نامزد می شد ،” برای آلبوم سال نامزد شده بود ، و او باید نامزد آلبوم سال رپ می شد. او باید همه چیز را جارو می کرد. این منطقی نیست. “

استیون ویکتور اظهار داشت که خانواده پاپ از اینکه وی حداقل یک نامزد دریافت کرده خوشحال هستند. با این حال ، او احساس درد و رنج کرده است زیرا می داند این تنها شانس این هنرمند بود که در چنین سطح بالایی شناخته شود.

[via]