جیانیس آنتتوکونمپو یک فصل عظیم را پشت سر می گذارد زیرا او سعی می کند یک قهرمانی را به شهر میلواکی برساند. البته جیانیس در پایان فصل نیز بازیکن آزاد است و این بدان معناست که باکس ها به دنبال این هستند که قطعات لازم برای کسب آن قهرمانی را به او بدهند. اگر جیانیس و باکس بار دیگر کوتاه بیایند ، ما می توانیم شاهد این باشیم که MVP دو بار استعدادهای خود را به جای دیگری منتقل می کند زیرا به دنبال تیمی می رود که بهترین شانس را برای رسیدن به افتخار به او بدهد.

جیانیس به صراحت اعلام کرد که عاشق میلواکی است و برای اطمینان از پیروزی آنها دست به هر کاری خواهد زد. در نتیجه ، جیانیس در کل مسابقات خارج از فصل در ورزشگاه سخت کار می کرد و امروز ، این فوق ستاره نگاهی نادر به تمرینات خود داشت. در کلیپ زیر ، جیانیس دیده می شود که در حال تمرین و گرفتن عکس است ، همه در حالی که “Whoopty” ​​از CJ در پس زمینه بازی می کند.

جیانیس در توییتر خود نوشت: “من معمولاً این کار را نمی کنم. اما اینجا برو! نگاهی از درون به تمرین تابستانی من.” حالا اگر طرفدار باکس هستید ، دیدن این اخلاق کاری باید دلگرم کننده باشد ، به خصوص با فصلی که فقط یک ماه دیگر با آن فاصله نداریم.

جیانیس مصمم است که اولین حلقه را بدست آورد و اگر امسال این کار را انجام دهد ، مطمئن باشید که او دلایل بیشتری برای ماندن در ایالت ویسکانسین خواهد داشت.

جیانیس آنتتوکونمپو

مایک ارمن / گتی ایماژ