امروز خبر غم انگیزی از دنیای هیپ هاپ منتشر می شود زیرا گزارش شد که Gangxta Ridd از اولین گروه هیپ هاپ ساموآ Boo-Yaa TRIBE به علت عوارض COVID-19 درگذشت. برای کسانی که با این گروه آشنا نیستند ، آنها در اواخر دهه 80 در لس آنجلس تشکیل شدند و این گروه از گانگستا رید – که نام اصلی وی پل داوکس است – و شش برادرش تشکیل شده بود. این مردان در لس آنجلس به دنیا آمدند و بزرگ شدند و از هنر خود به عنوان راهی برای ارتباط با کسانی که به همان اندازه تجربه های خشن داشتند ، استفاده کردند.

این گروه در طول سال ها توانست با برخی از هنرمندان تأثیرگذار همکاری کند و رپ افسانه ای Ice T یکی از آنها بود. در حقیقت ، Gangxta Ridd و Ice T دوستان بسیار خوبی بودند که منجر به افشای اخبار غم انگیز در رسانه های اجتماعی توسط رپ شد.

Ice-T در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت: “من تازه با خبر وحشتناک بیدار شدم.” “همسایگی بسیار نزدیک من” Gangsta Rid “از قبیله Boo-Yaa دیروز از کوید درگذشت … بسیار غمگین. عشق و تسلیت من به خانواده برمی گردد. “

از زمان مرگ Devoux ، طرفداران زیادی با ادای احترام به خواننده رپ فقید ، که مطمئناً تأثیر بسزایی در هنر خود داشت ، به شبکه های اجتماعی رفتند. برخی از این ادای احترام را می توانید در زیر مشاهده کنید.

ما در این دوران سخت به خانواده گانگستا رید تسلیت می گوییم.