گزارش شده است كه G Herbo به دنبال اتهامات مربوط به دست داشتن در پرونده كلاهبرداري فدرال خود را تسليم كرده است.

چهارشنبه شب (2 دسامبر) گزارش شد که G Herbo مظنون در پرونده کلاهبرداری 1.5 میلیون دلاری فدرال است که طی چهار سال گذشته انجام شده است. گفته می شود هربو و تیمش از اطلاعات جعلی و کارت های اعتباری جعلی برای خرید لوکس استفاده کرده اند که بیش از 1 میلیون دلار بوده است. رپر و تیمش متهم به اجاره کلاهبرداری جت های شخصی ، اتومبیل های اجاره ای مجلل ، تعطیلات و دو سگ طراح هستند.

گزارش جدیدی از طریق TMZ حاکی است که بعد از ظهر پنجشنبه (3 دسامبر) ، G Herbo ، متولد هربرت رایت سوم ، در این پرونده کلاهبرداری خود را به دادگاه معرفی کرد.


شاهزاده ویلیامز / گتی ایماژ

نماینده هربو در مورد این ادعاها صحبت کرده و گفته است: “او [G Herbo] بی گناهی خود را حفظ می کند و منتظر است تا بی گناهی خود را در دادگاه ثابت کند. هربو از طریق پرنس لوبل ، نماینده وی در ماساچوست دارای نمایندگی قانونی است ، زیرا تیم او برای تنظیم مقدمات ظاهر هربو به دفتر دادستان ایالات متحده در ماساچوست مراجعه کرده است. G Herbo هر زمان که شخصاً یا از طریق بزرگنمایی مورد نیاز باشد ، در ماساچوست ظاهر خواهد شد. “

گفته می شود که در این کیفرخواست 14 گانه ای مدیر آنتونیو “تی-گلو” استرانگ ، خواننده رپ جوزف “جو رودئو” ویلیامز و همدستان ادعا شده استیون هیز جونیور ، دماریو سورلز و ترنس بندر حضور دارند.


کوین هریس / آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ

جی هربو و همه افراد فوق الذکر در معرض اتهام توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری مفتولی و سرقت شدید هویت قرار دارند.

گیاه آزاد.

[via] + [via]