فقط چند روز از ورود وی به لیست Forbes 30 Under 30 خارج شد ، G Herbo با اتهامات جدی مربوط به سرقت هویت و کلاهبرداری مواجه شد. طبق گزارش شیکاگو تریبون ، جی هربو و پنج نفر دیگر ، از جمله یک مروج موسیقی و اعضای خدمه هرب ، متهم به استفاده از شناسنامه های مسروقه برای شارژ بیش از 1 میلیون دلار خدمات و کالاها در طول چهار سال هستند.


کوین هریس / آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ

مروج و مدیر Herbo ، آنتونیو “T-Glo” استرانگ ، جوزف “جو Rodeo” ویلیامز ، و استیون هیز جونیور ، دماریو سورلز و ترنس بندر ، در کیفرخواست 14 گانه ای بودند که آنها را به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری سیم و سرقت شدید هویت مقامات گفتند که هربو و خدمه وی برای جبران هزینه جت های شخصی ، اجاره اتومبیل های عجیب و غریب ، ماشین سواری ، تعطیلات در یک ویلا در جامائیکا و همچنین دو سگ طراح از مشخصات سرقت شده استفاده کردند.

قاضی در حکم خود گفت که استرانگ “با استفاده از نام های مستعار و هویت دیگران” “سردسته کلاهبرداری 1.5 میلیون دلاری” است. به دلیل این ادعاها ، قاضی پرونده گفت که استرانگ خطر پرواز حتی اگر پدر و مادرش مایل باشند او را تحویل بگیرند. وی همچنین با اتهام اضافی تقلب در سیم روبرو است.

هربو به همدستی در اقدامات ادعایی استرانگ متهم شده است. در کیفرخواست آمده استرانگ دو هویت طراح را از میشیگان برای هربو با هویت دزدیده شده خریداری کرده است. سپس ، کیفرخواست ادعا کرد که هربو و همکار. به درخواست هربو به طور غیرقانونی اقامت یک هفته در ویلا جامائیکا را در سال 2017 متهم کرد. به علاوه ، سفر دیگری به یک جزیره آفتابی ، FL با یک آشپز خصوصی و نگهبان.

گفته می شود استرانگ از نام مستعار دیگری نیز برای رزرو جت شخصی از شیکاگو به میامی استفاده کرده است. سورلز و یک همدست دیگر به استفاده از هویت های مسروقه برای اجاره وسایل نقلیه لوکس متهم شدند.

ما شما را در هر به روزرسانی درج می کنیم.

[Via]