شایعه ها GF دس دیور آینده فعال AP او

عنصر

اگر می دانید ، می دانید. وقتی فیوچر با یکی از دوست دخترانش جدی می شود ، او را بیرون می کند تا مطمئن شود همه می دانند چه خبر است. دس دیور ، که گفته می شود رابطه تازه ای با خواننده رپ دارد ، رسماً با نام تجاری جدید خود Audemars Piguet شروع به کار کرد ، اساساً جوهر را روی کاغذ می گذارد و تایید می کند که با Big Fewtch ارتباط دارد.

اینطور نیست مدت زمان زیادی از آغاز ارتباط آینده با لوری هاروی گذشته است ، اما به نظر می رسد که او در حال کار با یک رپر است که توجه مردم را به خود جلب کرده است.

دس دیور با Jayda Cheaves ، که دوست دختر Lil Baby است ، بهترین دوست است. او برای همین یک دقیقه در حلقه آینده بود و به نظر می رسد ممکن است با زندگی فوق العاده خوب زندگی خوب نزدیکتر شده باشد.

در بیست و دومین سالگرد تولد این هفته ، دس دیور در باشگاه حضور پیدا کرد در آتلانتا و در پس زمینه برخی از تصاویر ، مردم متوجه شدند که آینده با خدمه خود به طور تصادفی سرد می شود. ظاهراً همه چیز آنطور که به نظر می رسید تصادفی نبودند ، زیرا اکنون ، چندین رسانه در مورد مچ دست Audemars روی مچ Dess گزارش می دهند ، که نشان می دهد او دوست دختر جدید Future است.

دس دیور بعضی ها را ساخته است سر و صدا به تنهایی اما اکنون که او با پلوتو پیوند خورده است ، می توانیم محبوبیت او را بیش از پیش افزایش دهیم.

فکر می کنید آنها با هم هستند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>