اکنون که گرد و غبار برطرف شده است ، Brittni Mealy کمی توضیح در مورد آنچه که در یک جشن تولد از بین رفته است ارائه می دهد. بریتنی و خواننده رپ Future یک پسر مشترک دارند و چند روز پیش ، پرنس جوان 8 سالگی را جشن گرفت. بریتنی چندین عکس و فیلم از این ماجرای ابرقهرمانی به اشتراک گذاشت و همه چیز خوب به نظر می رسید تا اینکه کلیپ هایی از جیغ خود را در آینده منتشر کرد. او همچنین در استوری اینستاگرامش نوشت که فیوچر به پسرش گفت “او را تهدید می کند” و تهدید به شلیک به برتنی کرد ، اما اکنون برتنی برگشته است و اصرار دارد که رپ پدر خوبی است.

بریتنی پیام مفصلی درباره این حادثه نوشت ، با این شروع كه اصلاً نمی خواست در این مورد صحبت كند. بریتنی نوشت: “با بی احترامی به زنان در همه زمانها و کل اوضاع مگ شلیک به زنان ، چندان جدی گرفته نمی شود.” “با این گفته من فقط می خواهم بگویم وقتی مردم در شرایط گرم قرار بگیرند همه چیز می تواند به سرعت تشدید شود و همه ما انسان هستیم و چیزهایی را می گوییم كه منظور آنها نیست.”

او سپس هر دو رفتار آنها را بهانه کرد زیرا مزاج بالا گرفته بود. بریتنی افزود: “من می توانم بگویم در طی 11 سال پدرانم را می دانم كه نه او احساس تهدید كرده ام و نه پسرم.” “شب دیگر یک موقعیت منزوی بود.” وی گفت که برای او مهم است که “تصویری از او را به جهانیان نکشاند مانند این که او این مرد منفور خشن و پدر بد بد است”.

وی افزود: “او اطمینان حاصل كند كه من خوب هستم. او اطمینان حاصل كند كه پسر ما خوب است ، ما در خانواده همه چیز را می گذرانیم و بس.” کل بیانیه وی را در زیر بخوانید.