یک هفته شلوغ برای انتشار آلبوم های هیپ هاپ با مشخصات بالا بود. سرانجام ، ما تلاش مشترکی را دریافت کردیم که ظاهراً Future و Lil Uzi Vert برای تمام قرنطینه ها تحریک کرده اند. 2 Chainz نیز با تلاش ستودنی وارد عمل شد و افت کرد خدایا مرا یاری کن! پس از تاخیرهای متعدد در اواسط هفته ، کداک بلک آخرین پروژه خود را از زندان منتشر کرد. Youngboy Never Broke Again نیز سر و صدا کرد ، و ورود آن را نشان داد تا وقتی که برگردم، پنجمین پروژه تمام عیار وی در سال است.

پیش بینی های فروش هفته اول ابتدایی را قبلاً در اختیارتان قرار دادیم ، اما با ورود Future و کپی لوکس Lil Uzi Vert ، اوضاع اندکی تغییر کرده است.

با این حساب ، ما با به روزرسانی در مورد پیش بینی های قبلی به سراغ شما می آییم.


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

نسخه لوکس از پلوتو x کودک پلوتو به نظر نمی رسد وزن کافی برای این دو نفره پر ستاره داشته باشد تا بتواند اولین بار # 1 را در بیلبورد 200 انجام دهد ، با این وجود پیش بینی می شود که رکورد جدید AC / DC به بازار عرضه شود. گروه افسانه ای راک در حال فروش 121000 واحد معادل آلبوم است که عمده فروش آن خالص است. Future و Lil Uzi Vert فرصتی برای ضربه زدن به موقعیت قطبی را دارند اما در حال حاضر ، آنها فقط 113000 نسخه را مشاهده می کنند.


جیمی مک کارتی / گتی ایماژ

2 Chainz در مرحله بعدی قرار دارد و با شروع شماره 12 در هفته اول آلبوم ، شروع می کند. با این حال ، یک سری آلبوم وجود دارد که همین تعداد را فشار می دهد ، بنابراین Chainz می تواند در هر نقطه بین نقاط # 9 و # 16 فرود بیاید. خدایا مرا یاری کن! پیش بینی می شود که 29000 نسخه از آن به فروش برسد.


اریکا گلدرینگ / گتی ایماژ

Youngboy Never Broke Again با پیش بینی 28000 واحد آلبوم از نزدیک دنبال می کند. از آنجا که آلبوم او چند روز زودهنگام در YouTube پخش شد ، این می تواند شمار او را کم کند. به نظر می رسد که کافی است تا جایی در حدود شماره 15 قفل شود.

در حال حاضر پیش بینی نشده است که کداک بلک بتواند بهترین 20 نفر را شکست بیل اسرائیل، علی رغم حدود 20،000 فروش آلبوم در اولین هفته پخش.


از طریق بازدیدهای روزانه دابل

آیا از هیچ یک از این اعداد تعجب کرده اید؟ بیشترین احساس کدام آلبوم را داشتید؟

[via]