Future & Lil Uzi Vert در “My Legacy” گرم می شوند

Future و Lil Uzi Vert آخرین بار را در هنگام جمع آوری مجموعه ای از بانگرهای الهام گرفته از کهکشانی سپری کرده اند ، که بسیاری از آنها از آن زمان در نسخه جدید Deluxe Edition منتشر شده است. پلوتو x کودک پلوتو. و با توجه به اینکه قبلاً شش آهنگ جدید از این دو نفره دریافت کرده ایم ، برجسته کردن یکی از برجسته ترین های Deluxe ، “My Legacy” نسبتاً شدید ، مناسب است. اگرچه هر دو طرف دقیقاً مخالف این نیستند که هر از گاهی یک ملودی پر از حباب را کنترل کنند ، اما آنها واقعاً قادر به تغییر آن هستند وقتی که به مناسبت چیزی کمی تیره تر از طبیعت احتیاج دارد.

در اینجا ، این جفت تلاش کردند تا با یک ابزار فوری مقابله کنند و Future بلافاصله با خطوط ابتدایی خود لحن را تنظیم می کند. او گفت: “از ابرها و من ظرافت نشان می دهم ،” “من انگشت شست خود را برای میراثم در لب به لب او گذاشتم.” جای تعجب نیست – هر مردی که جرات جسارت به پلوتو را داشته باشد ، هیچ مشکلی برای کاوش در سرزمین های ثبت نشده ندارد. از آن زمان به بعد ، Future و Uzi آیات مربوطه خود را با رگبار خستگی ناپذیر از بند باز می کنند و بر تساوی خود بر زمین ، دریا و هوا به اندازه مساوی ادعا می کنند.

اگر می خواهید نسخه Deluxe Edition را بررسی کنید پلوتو x کودک پلوتو اما احساس می کنید که از حجم گسترده محتوای شما غرق شده است ، شروع به کار با “میراث من” را در نظر بگیرید. پس از آن ، کل پروژه را در اینجا بررسی کنید.

متن های قابل ذکر

من پیش بینی کردم و شجره شما نیست
من به خرید رفتم ، با پنلوپه برگشتم
خارج از ابرها و من ظرافت نشان می دهم
انگشت شست خود را برای میراثم در لب به لب او گذاشتم
یک ساعت برداشتم و آن را پر از کنجد کردم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>