رفتن به نوشته‌ها

Future & Lil Uzi “Pluto X Baby Pluto” Deluxe: عکس العمل توییتر

Future و نسخه لوکس “Pluto x Baby Pluto” از Lil Uzi Vert با شش آهنگ جدید به طور کامل وارد بازار شده اند ، که باعث می شود اولین برداشت های امیدوار کننده در توییتر ایجاد شود.

اگرچه احتمالاً نسخه Deluxe Edition ارائه شده در سال 2020 به آهستگی در سال آینده متوقف خواهد شد ، اما Future و Lil Uzi Vert تصمیم گرفته اند آخرین ماجراجویی بین کهکشانی خود را با سر و صدا خاتمه دهند. در یک زمان رکوردی ، جفت فضانوردانی که به پلوتو محدود شده اند با پلوتو X کودک پلوتو Deluxe Edition ، شش آهنگ گسترش یافته به آلبوم مشارکتی که اخیراً منتشر شده است. اگر تمایل به بررسی این امر دارید ، در اوقات فراغت این کار را همین جا انجام دهید.

آینده لیل اوزی ورت

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

همانطور که معمولاً هنگام ارائه یک اسباب بازی براق و جدید اتفاق می افتد ، هیجان به طور کلی زیاد است – به ویژه در شبکه های اجتماعی ، که طرفداران مشتاق بودند به آن بپردازند و از کاهش پاداش Future و Lil Uzi Vert که در نسخه مجدد ارائه می شود ، بشنوند. افتخارآفرینی در آهنگهایی چون “Because Of You” (با پاپ کلی کلارکسون به همین نام اشتباه گرفته نشود) ، “Bust A Move” (با آهنگ Young MC از 1989 اشتباه نشود) و “Baby Sasuke” Pluto X Baby Pluto Deluxe مطالب کافی را برای استخراج برخی برداشتهای اولیه مثبت در شبکه های اجتماعی فراهم کرده است.

اگرچه واکنش های اولیه را باید همیشه با یک دانه نمک انجام داد ، اما بازهم جالب است که هواداران در حمایت از همکاران بسیج می شوند. برخی از پاسخ های توییتر را در زیر بررسی کنید و مطمئن باشید که با استفاده از نسخه Deluxe Edition در بخش نظرات وارد عمل شوید. آهنگ مورد علاقه شما در این به روز رسانی چیست؟

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *