Funk Flex پس از ارسال مطالبی در مورد تمایل خود برای رفتن زیر چاقو برای لاغر کردن و اصلاح ، به موضوعی پرطرفدار تبدیل شده است. دی جی رادیوی مشهور Hot 97 اخیراً ویدئویی از خود در حال انجام لیپوساکشن منتشر کرده است و وی در این عنوان به اشتراک گذاشته است که پس از از دست دادن 40 پوند ، تصمیم گرفت با جراحی از شر این مناطق سخت خلاص شود. “شکم پایین ، گودی بازو و چربی پشت! بدون بیهوشی ، تمام مدت را بیدار کنید!” فلکس نوشت. “من واقعاً لذت بردم!drtonyperkins از شما تشکر می کنم! اکنون خانه بسیار دردناکی قادر به بازگشت به کار فردا است! شما کارمندان شگفت انگیز بودید!”

همانطور که همه ما می دانیم ، اینترنت بدون شکست است. به محض اینکه فلکس فیلم جراحی لیپوساکشن خود را به صورت بلادرنگ بارگذاری کرد ، عموم مردم با استفاده از الگوهای رفتاری از نقاط دور و نزدیک سکوهای رسانه های اجتماعی را پر کردند. چند تکان دهنده “Body-ody-ody” Megan Thee Stallion وجود داشت و بسیاری دی جی را به دلیل داشتن یک شکل ساعت شنی تحریک می کردند. Funk Flex طعنه ها را جدی گرفت و حتی چند مورد را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و در آنجا خودش را مسخره کرد.

علاوه بر شوخی های هزینه های او ، فلکس همچنین عکسی از بیش از سه ظرف چربی را که دکترش از بدن او مکیده است ، منتشر کرد. می توانید پست های Funk Flex و چند الگوی رفتاری را در زیر بررسی کنید.