فردی گیبس شیپور خاموشی بزرگ شان و ضربه پسر برای تعطیلات به “4 Thangs”

عنصر

اگر سه نفری وجود دارد که می تواند یک بانگر مجاز ارائه دهد ، این سه هنرمند هستند. فردی گیبس از Big Sean و Hit-Boy برای آخرین تک آهنگ “4 Thangs” خود دعوت کرد ، یک قطعه تصویری همراه و همراه که به جهانیان نشان می دهد این سه نفر آن را به عنوان قهرمان بالا نگه داشته اند. گیبس هفته هاست که در انتظار پخش از اهنگ اصلی این تک آهنگ ، تصاویر و کلیپ های ویدیویی با موضوع بسکتبال را تحریک می کند و حالا که آن رسیده است ، مطمئنا طرفداران ناامید نمی شوند.

Hit-Boy اخیراً با Nas و بنی The Butcher در آلبوم های تحسین شده خود کار کرده است و گفته می شود که او با Ant Clemons در استودیو است. البته ، بیگ شان هنوز در حال جشن گرفتن آخرین آلبوم Detroit 2 است که جایگاه 1 جدول Billboard را به خود اختصاص داده است ، و او فقط مرحله BET Hip Hop Awards را با Ty Dolla $ ign و دوست دختر Jhenà © Aiko در طول اجرای خود به اشتراک گذاشت. آهنگ ، “زبان بدن”. این سه نفر را به عنوان سپیده دم عالی سپری کنید و “4 Thangs” را پخش کنید.

متن ترانه های قابل نقل

و سیاست ها می دانند که من آن را می فروشم – من یکی و دو را با هروئین انجام دادم – و n * gga من “مرا می گفت ، بگو” it
من مجبور شدم با مکزیکی ها از روی دیواری بپرم
باید یک پلاگین کاملاً جدید برای من تهیه کنم – پیش بینی های من تمام می شود و عنصر خود را تمام می کنم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>