فردی گیبس همه چیز را به دست خواهد آورد ، به خصوص اگر پتانسیلی برای برشته شدن بدون عذرخواهی وجود داشته باشد. و با ارزیابی او ، هیچ کس از تمسخر او محدودیتی ندارد – حتی یکی از OG های مورد احترام هیپ هاپ ، LL Cool J. در واقع ، گیبس اخیراً با خرج LL با دیدن شاهد ظاهر شدن او در روی جونز ، خنده قلبی داشت. و مسابقه بوکس مایک تایسون در آخر هفته.

فردی با صدای خنده اش از خنده گفت: “Ay fam this n ** ga آرایش کرد”. “آدم را برش بده. فقط در مورد گپ رپ صحبت کن ، بعد از اینکه” نژادپرست تصادفی “را انجام دادی در مورد گه سیاه صحبت نکن. شما آرایش کردید ، n *** a. ” واضح است که مسائل فردی گیبس با LL کمی عمیق تر می شود ، به نظر می رسد معروف “نژادپرست تصادفی” همان حادثه تحریک کننده ای باشد که او را در وهله اول رادار گیبس قرار داد.

برای کسانی که هرگز این آهنگ را که در ابتدا در آلبوم 2013 هنرمند کشور کانادایی برد پیسلی منتشر شده است ، نشنیده اند خانه چرخ ، به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفته و حتی حدس زده می شود “بدترین آهنگ ساخته شده” توسط برخی از متنفرترین افراد متنفر باشد. در این پیست ، که ناشی از تجربه پوشیدن پیراهن Lynard Skynard با پرچم کنفدراسیون بود ، LL Cool J خطوطی مانند “RIP Robert E. Lee ، اما من باید از آبراهام لینکلن را برای آزادی من تشکر کنم.” کافی است بگوییم که این آهنگ علی رغم نیت خیرخواهانه آن ، هدف فوری برای تمسخر قرار گرفت.

به نظر می رسد LL حداقل در نگاه همیشه مراقب Gangsta Gibbs هزینه را پرداخت می کند. در زیر واکنش او را در مورد ظاهر آرایش یافته LL بررسی کنید و مطمئن باشید آخرین باری نیست که فردی گیبس به آزار و اذیت خود برمی گردد.

https://www.youtube.com/watch؟v=n1-HzqyBa9Q