فرانک اوشن انتشار وینیل “یک آهنگ جدید و منتشر نشده فرانک اوشن” را که در ماه فوریه در وب سایت وی آغاز شد لغو کرد. او در حال صدور بازپرداخت کامل برای طرفداران ناامیدی است که پیش خرید کرده اند.

فرانک اقیانوس ، وینیلNurPhoto / گتی ایماژ

در ایمیلی که برای همه سفارش دهندگان نسخه ارسال شده است ، آمده است: “به دلیل حوادث امسال ، فرانک دیگر آهنگی را که شما از طریق وینیل خریداری کرده اید منتشر نخواهد کرد.” “ما خرید شما را برای خرید این کالا بازپرداخت خواهیم کرد و حمل کالاهای اضافی در سفارش شما از هفته آینده آغاز می شود.”

ادامه داد: “ما از درک شما سپاسگزاریم و برای شما آرزوی عشق ، مثبت و سلامتی داریم.”

هوادارانی که تغییر آدرس داده اند و خواهان بازپرداخت هستند می توانند برای دریافت راهنمایی با [email protected] تماس بگیرند.

ماه گذشته ، اوشن از رسانه های اجتماعی خود برای تشویق طرفداران خود برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 استفاده کرد و حتی وب سایت خود را به صفحه ای برای کمک به هواداران در ثبت نام برای رای دادن تبدیل کرد: “همه چیز جعلی به نظر می رسد. مشکل این است که نیست. ”او در اینستاگرام نوشت. برخی می گویند: “دونالد رئیس جمهور است و حتی اگر در این رقابت شکست بخورد ممکن است کاخ سفید را ترک نکند. رای دهندگان تماشای او به بیرون کشیدن سرگرم کننده تر از این بحث ها خواهد بود. “

اوشن هنوز پروژه جدیدی را اعلام نکرده است ، اما شایعات زیادی درباره موسیقی جدید منتشر شده است.

[Via]