آخر هفته گذشته پس از ورود دو مبارز بازنشسته به رینگ برای یک مسابقه نمایشگاهی ، که با اجراهای برجسته مونتانا فرانسوی ، ویز خلیفه و غیره پر شد ، همه نگاه ها به مایک تایسون و روی جونز جونیور بود. اسنوپ داگ در آخر شب با تفسیر برجسته خود برنده شد ، اما جیک پل دیگر برنده بزرگ ، نیت رابینسون را با نظمی قانع کننده ناک اوت کرد.

YouTuber به دلیل پیروزی مقابل Nate در تمام هفته روند رو به پیشرفت داشته است ، اما Fat Joe فکر نمی کند که مردم در شبکه های اجتماعی به ستاره بازنشسته NBA احترامی که شایسته اوست را می دهند.


دیوید کروتی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ

قبل از گفتگوی خود با میا ، فت جو یک دقیقه وقت صرف کرد و در مورد نیت رابینسون صحبت کرد ، همچنین نشان داد که میلیون ها دلار برای مبارزه با 50 سنت به او پیشنهاد شده است ، که وی این پیشنهاد را رد کرد.

جو در این سال گفت: “من در مورد برادرم نیت رابینسون صحبت می کنم. چند نفر از شما دلتان را می خواهد که در یک مسابقه مایک تایسون و روی جونز جونیور وارد یک رینگ بشویم و با یک نفر دیگر یک به یک مبارزه کنیم.” یک ویدیو “و بنابراین ، بله ، او L. را گرفت. اما این خیلی شیر یک شیر است که به آنجا می رود و می جنگد و فکر نمی کنم مردم احترام لازم را برای او قائل شوند. و سپس بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی ، یعنی شما ، فقط دوست دارید گه صحبت کنید. اساساً ، شما خودتان گه نمی کنید. “

وی در ادامه اظهار داشت که حتی او در چنین صحنه ای بزرگ رینگ نمی گیرد.


تبرینا هابسون / گتی ایماژ

“من این کار را نمی کردم. وقتی گوشت گاو با 50 سنت خوردم ، مردم جعلی بودند که 10 میلیون دلار ، 5 میلیون دلار به من پیشنهاد می دادند تا 50 نفر را با هم مبارزه کنم. من از 50 نمی ترسم. من” نیمی از وقت رایگان با او بجنگم! اما برای بدرقه شدن از تلویزیون سخت است و فکر نمی کنم ما بدهیم [Nate] احترام او او ناک اوت شد ، من آن را می فهمم. انفجاری بود ، دیوانه بود. من آن را دریافت اما شما نمی توانید به تلاش برای کشتن مردم ما ادامه دهید که جرأت سرگرمی ما را پیدا کردند. “

به علامت 10 دقیقه ای زیر گوش دهید.