در اکتبر سال 2019 ، ارول اسپنس جونیور دچار یک تصادف اتومبیل وحشتناک شد هرچند که از آن خارج شد و حتی یک استخوان در بدنش شکسته نبود. اسپنس پس از بهبودی ، مشتاق بازگشت به رینگ بود و شنبه شب ، این دقیقاً همان کاری بود که او هنگام دفاع از عناوین سبک وزن خود در برابر افرادی مانند دنی گارسیا انجام داد. در پایان ، اسپنس با خیالی آسوده پیروز میدان شد ، زیرا در این میان هیچ چیز برتر از سلطه نبود ، در حالی که با تصمیم یکپارچه برنده شد.

اسپنس از طریق CBS Sports گفت: “من به خودم ثابت کردم که بهترین 147 بازیکن جهان هستم.” “دنی گارسیا من را به حد مجاز رساند ، به خصوص در تمرینات. او یک قهرمان بزرگ است و من می دانستم که 100 درصد آماده خواهم بود. به همین دلیل او را انتخاب کردم.”

Errol Spence جونیور

رونالد مارتینز / گتی ایماژ

مدتی است که اسپنس یکی از بهترین وزنه برداران جهان بوده است و بسیاری از خود فکر می کردند که آیا او پس از تصادف زنگ زدگی به او وارد می کند؟ همانطور که اسپنس توضیح داد ، او ابتدا این زنگ زدگی را احساس کرد اما سرانجام توانست بر آن غلبه کند و یک اجرای دیدنی ارائه دهد.

اسپنس گفت: “لحظه سورئال است.” “از زمان بازگشت از حادثه من رویای من بوده است و من فکر می کنم بسیار خوب به نظر می رسیدم. در آنجا کمی زنگ زده بودم اما تار عنکبوت را لرزاندم و دوست داشتم در تابستان برگردم. احساس خوبی داشتم. می دانستم که قرار است خوب شوم و به همین دلیل به مردم گفتم که من یک مبارزه هماهنگ نمی خواهم. من فردی مانند دنی گارسیا را می خواستم که مرا تحت فشار بگذارد. “

اسپنس هنوز مشخص نکرده است که با چه کسی می خواهد بجنگد هر چند مطمئن هستیم که به زودی اعلامیه ای در این باره منتشر خواهد شد. برای به روزرسانی در مورد حرفه اسپنس همراه باشید ، زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

Errol Spence جونیور

رونالد مارتینز / گتی ایماژ

[Via]