امروز ، از نامزدهای گرمی 2021 رسماً رونمایی شد و برای هر جنجال مربوط به شرم ، لحظه ای برابر از جشن برگزار می شد. برای بسیاری ، بزرگترین شگفتی دلپذیر از طریق نامزدهای بهترین آلبوم رپ رخ داد ، دسته ای که D Smoke ، Royce Da 5’9 “، فردی Gibbs (و کیمیاگر) ، Jay Electronica و Nas را دریافت کردند که برای جدیدترین های خود تکان می دهند پروژه ها. و در حالی که امینم است موسیقی مورد قتل در پایان به ساخت هیئت مدیره نپرداخت ، اسلیم از دیدن دوستان و همکاران قدیمی خود که سرانجام گلهایشان را دریافت می کردند بیش از همه خوشحال بود.

امینم رویس کیمیاگر

دیو جی هوگان / گتی ایماژ

“خیلی خوشحالم برای @ Royceda59 وAlchemist در آلبوم رپ سال گرمی خود! می نویسد ، در یک پست نادر در توییتر. “به نظر میرسد
RecordingAcad ممکن است شروع به درک صحیح آن کند. “البته ناگفته نماند که امینم مدتهاست که رابطه مشاجره آمیز با The Grammys را به طور کلی حفظ کرده است ، زیرا اساساً آنها را پس از انتشار سال 2018 کاملاً نوشته است کامیکاز در حقیقت ، او طی مصاحبه ای گسترده با Sway در مورد علاقه نداشتن او به جوایز گرمی طولانی صحبت کرد: “ما را لعنتی نکن ، همه ما را به اینجا بکشان ، تا به عنوان نقطه فروش خود برای نمایش لعنتی خود استفاده کنی و همه افراد را در هر زمان لعنتی سفت کن. “

با این حال ، این بار به نظر می رسد که امینم می تواند یک آستر نقره ای ببیند ، واقعیتی که او اطمینان دارد در پیام خود تصدیق می کند. این که آیا او شاهد نرم شدن او بر روی گرمی ها هستیم یا نه ، داستان دیگری است ، اما دلیل آن این است که او برای رویس یا کیمیاگر تلاش می کند تا جایزه را به خانه خود ببرد. با توجه به این یادداشت ، حتماً با پیش بینی های خود در نظرات زیر صدا کنید – آیا فکر می کنید رویس دا 5’9 تمثیل یا فردی گیبس و کیمیاگر آلفردو شانسی برای برنده شدن در آلبوم سال رپ دارد؟