مدتی است که پیت دیویدسون یکی از پایه های اصلی Saturday Night Live است و مخاطبان به شوخ طبعی وی عادت کرده اند. با تعطیلات در گوشه و کنار ، SNL به دنبال انجام اسکیت هایی با مضمون کریسمس بوده است و البته دیویدسون قسمت عظیمی از آنها است. همین شب گذشته ، این نمایش شاید یکی از اسکیس های خنده دار خود را تا به امروز آغاز کرد ، که تقلید مسخره آمیز از آهنگ کلاسیک داستان محور “استن” امینم بود.

همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ، دیویدسون در نقش یک طرفدار دیوانه بابانوئل به نام استو بازی می کند ، که به دلیل اینکه به نظر نمی رسد PS5 را تأمین کند ، شروع به ابراز نارضایتی از سانتا می کند. سرانجام با پایین آمدن شخصیت دیویدسون به جنون ، این طرح از بین می رود ، همه در حالی که سانتا پیام های او را نادیده می گیرد. در پایان ، امینم خودش ظاهر می شود زیرا معلوم می شود گیرنده PS5 استو است.

این طرح ضمن خلاقیت خود تحسین شد و در عین حال روی دلتنگی مردم بازی کرد. در طی چند سال گذشته ، SNL به دلیل کمبود در بخش خنده دار مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما این بار به نظر می رسد که آنها چیزی ساخته اند که مورد توجه جهانی مخاطبان قرار گرفته است.

در زیر سخنان افراد درباره اسکیت بررسی کنید. همچنین ، در مورد نظرات ، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.