اکثر ستاره های رپ دوست دارند باور داشته باشند که وزنشان را در شهر خود نگه می دارند ، اما امینم ثابت کرده است که چنین است که شخص در دیترویت با کمک به جایی که واقعا لازم است. اولین ایستگاه او ورزشگاه بوکس Downtown است ، جایی که Encore emcee یک مجموعه رسمی کپسول را رها کرده است.

eminem Detroit Downtown Boxing Gym Capsule Collection Collection
تصویر: کریستوفر پولک / گتی ایماژ برای MTV

از طریق بنیاد مارشال Mathers ، Em در این خط تولید لباس محدود همکاری کرد تا نوعی حمایت از شرکتی را که اکنون شرایط بسیار سختی را پشت سر می گذارد ، داشته باشد زیرا سالن های ورزشی یکی از مکانهای اصلی مردم است که در طی این همه گیری از آن اجتناب می کنند. خالی سوئینی ، بنیانگذار و مدیرعامل DBG در بیانیه ای گفت: “ما با بحرانی روبرو هستیم که هرگز ندیده ایم و همه تلاش خود را برای حمایت از فرزندان خود و کمک به آنها در جهت موفقیت انجام می دهیم.” در این مدت امینم و بنیاد مارشال ماترز گام بردارند و به جمع آوری کمکهای مالی مورد نیاز دنیا کمک کنند. این همان کاری است که ما در D. انجام می دهیم. ما از یکدیگر مراقبت می کنیم. و ما واقعاً سپاسگزاریم. “

این مجموعه شامل دو قطعه ، یک تی شرت و یک پیراهن کلاه دار است که تقریباً از مارک های آرم از دو طرف یقه بالای لباس کارهارت استفاده می شود. اگرچه بیشتر افراد به دلیل حمایت از اینها ، اینها را جمع می کنند ، اما طرح آنقدر تمیز است که در این فصل کاملا در کمد لباس هفتگی شما جای می گیرد. طرفداران “استن” کلاسیک 2000 امینم به خصوص از نقاشی موجود در هر دو پیشنهاد لذت خواهند برد.

نگاهی به مجموعه کپسول های خیریه The Marshall Mathers Foundation x Downtown Boxing Gym توسط Eminem ، که برای پیش سفارش هم اکنون در shop.eminem.com در دسترس است و از 28 ژانویه 2021 ارسال می شود ، در دسترس ما قرار دهید. ، خوب ، نه ، مطمئناً به پلیس احتیاج دارد زیرا این همکاری به خاطر تسکین COVID-19 ایجاد شد. برکت!