داگ پیترسون ، سرمربی تیم عقب فیلادلفیا ، کارسون ونتز را به دلیل جالین هرتس تازه کار در زمان باخت 30 بر 16 تیم مقابل گرین بی پکرز ، نیمکت خط حمله کارسون ونتز را نیمکت نشین کرد ، اما پیترسون متعهد به ادامه تصمیم QB نخواهد بود.

جالن هرتس ، کارسون ونتزآیکون Sportswire / گتی ایماژ

پدرسون گفت: “شما باید اجازه دهید این بازی را پشت سر بگذارم. ما در این بازی به یک جرقه احتیاج داشتیم تا برخی کارها را انجام دهیم. من باید از این نوار عبور کنم. چیزهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرم.” “من باید قبل از تصمیم گیری درباره هر چیزی ارزیابی کنم. فرصتی پیش آمد و ما فقط به فرصتی نیاز داشتیم تا امروز به بازی فوتبال برگردیم.”

قبل از نیمکت نشینی ، ونتز در میانه راه سه ماهه سوم خط حمله خط دفاعی را اداره کرد. او 6-از -15 برای 79 متری بدون هیچ گونه لمسی به پایان رساند. در عوض او ، Hurts با 5-of-12 برای 109 یارد با یک ضربه محکم و یک رهگیری ، عملکرد قابل ملاحظه ای داشت. وی 29 یارد روی زمین اضافه کرد.

ونتز گفت: “ما امسال چیزهای زیادی داشته ایم و من قبل از هر چیز می دانم که باید بهتر شوم.”

پیترسون اضافه کرد: “من فقط احساس می کردم که در جاهایی که قرار داشتیم به عنوان جرم به جرقه احتیاج داشتیم ، چیزی که به نوعی راه خود را ادامه دهد. به همین دلیل ژالن را وارد بازی کردیم.”

عقاب ها اکنون در NFC East به 3-8-1 و سوم رسیده اند. با این حال ، آنها فقط دو پیروزی پشت سر غول های هدایت بخش قرار دارند.

[Via]