اگرچه کاملاً با همکاری موم یکسان نیست ، اما از یک عکس جذاب حماسی هیپ هاپ می توان لذت برد. غالباً یک لحظه خاص از زمان را که اتفاقاً چندین هنرمند به یکدیگر متصل می شوند ، جاودانه می کند ، وقتی یک خواننده رپ در طاق می کند و یکی از مجموعه شخصی خود را به اشتراک می گذارد ، همیشه سرگرم کننده است.

E-40 Snoop Dogg Jeezy 2 Chainz Nipsey Hussle Trey Songz

شاهزاده ویلیامز / گتی ایماژ

از نظر اسنوپ داگ ، به اشتراک گذاشتن عکس های بازگشتی یک عمل معمول بوده است ، برخی از عکسهای Doggfather از روزهای حضور در اردوگاه Death Row بر می گردد. امروز ، همتایان E-40 ساحل غربی تصمیم گرفتند تصویری نمادین را به اشتراک بگذارند ، تصویری که جلسه ای از رئیسان با اختلاف حماسی را به تصویر می کشد. از زمان استاد بومی ، E-40 عنوان خود را نوشت که بسیار صحبت می کند: “بازی بیش از حد در یک قاب”. در حقیقت ، همانطور که از چپ به راست نشان داده شده است ، 2 Chainz ، Snoop Dogg ، Nipsey Hussle ، خود Forty Water ، Jeezy و Trey Songz هستند.

این اولین بار نیست که این تصویر در سال 2013 ضبط شده است و در اینترنت پخش می شود. بدون در نظر گرفتن این که هنوز هم نیپسی هاسل قبل از شروع موج انداختن در جریان اصلی ، این مورد را می توان خوش آمدید و یادآوری می کند. در واقع ، این تصویر در واقع در هنگام فیلمبرداری فیلم “RIP” جیزی ، که او در Greystone Manor در غرب هالیوود فیلمبرداری کرد ، ناشی شد. در آن زمان ، Jeezy با MTV News در مورد ویدیوی پر ستاره صحبت کرد. وی توضیح داد: “من در حال فیلمبرداری بودم و همه فقط از این طریق وارد شده و عشق را نشان دادند.” “آنها بیش از آنچه خواسته شد ماندند و همه آنچه را که قرار بود انجام دهند انجام دادند.”

فریاد بزنید تا E-40 این مورد را به چرخش برگرداند و حتما “فیلم RIP زیر را ببینید – چه کسی را می توانید در کلیپ پر از کامئو ببینید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=D3rFgr0Tu1c