Drakeo حاکم است به خانه

عنصر

روزنامه نگار موسیقی جف ویس در طی چند سال گذشته پرونده های Drakeo the Ruler را بسیار نزدیک نگه داشته است. ویس اغلب پیام های رپ زندانی را از جمله به روزرسانی در مورد دادگاه وی ارسال کرده است. این بدون شک یک دادگاه مشکوک بود که متن ترانه های Drakeo را در داخل دادگاه علیه او به کار بردند. و حتی بعد از اینکه پرونده را برای اولین بار مورد ضرب و شتم قرار داد ، پس از طرح مجدد اتهامات به زندان برگشت.

امروز ، ویس یک بروزرسانی باورنکردنی درباره پرونده Drakeo ارائه داد: او امشب به خانه می آید. ویس نشان داد که دادستان منطقه به Drakeo پیشنهاد دادخواست التزام به مدت زمان سپری شده را ارائه می دهد و بعداً امروز از زندان آزاد می شود.

جای تردید نیست که رأی دادن LA به جکی لیسی دیشب نقش اصلی را در تصمیم گیری DA داشت. ما هر دلیلی برای بدگویی داریم ، اما این موردی بود که در آن اقدامات و سازمانهای جمعی در واقع سود واقعی زندگی را پرداخت می کردند. کابوس تمام شد. # DrakeoIsFree ، “ویس توئیت کرد.

و البته کار خستگی ناپذیر و مهارت حقوقی @ HamasakiLaw که مسئولیتش بیشتر از هرکسی بخاطر آوردن Drakeo به خانه “، وی افزود. حماسکی افزود ، “من این كار را انجام دادم.” وی در توئیتی نوشت: “حاکم برگشت.” شاید بتوانیم در آینده نزدیک از این دو انتظار همکاری داشته باشیم.

برای به روزرسانی بیشتر در مورد Drakeo The Ruler چشمان خود را پوست کنده نگه دارید. مصاحبه 2018 ما با Drakeo را ببینید ، “Drakeo حاکم پشت میله ها است اما هنوز هم در زیر زمین و خارج از آن نبض دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>