Drakeo The Ruler پس از گذراندن بیش از یک سال و نیم در سلول انفرادی در خانه است. رپر در سال 2017 به جرم قتل دستگیر شد اما بعداً بی گناه شناخته شد. با این حال ، دادستان برای اثبات اینكه شعرهای او نشان می داد كه Drakeo و خدمه رپش ، 2Greedy Stinc Team ، در واقع یك باند خیابانی بوده اند ، دوباره اتهامات را علیه او مطرح كردند. Drakeo شدیداً اتهامات علیه خود را انكار كرد اما بعداً برای آزادی از زندان اعتراض كرد.

Drakeo درمورد اینکه برای او در زندان بدون وثیقه و با مجازات اعدام روبرو است صحبت کرد. “من قبلاً به خاطر مزخرفات به زندان می آمدم * مانند تخلفات ، بنابراین مثل این است که وقتی در آنجا می نشینی و مردم مثل” اوه ، من با یک قتل می جنگم ، این را می کشم “در سر تو او گفت: “اوه ، عالی است” صاف باش ” تلویزیون ولاد. وی گفت هرگز تصور نمی كرد كه در سمت آنها باشد و با اتهام قتل مبارزه كند.

در حالی که Drakeo The حاکم در بازداشت محافظتی بود ، فاش کرد که با Soulja Boy برخورد کرده است. ولاد افزود که منطقی بود که سولجا بوی در “PC” باشد ، اما Drakeo برخی از نظرات را داشت. Drakeo گفت: “اگر شما تصور می كنید كه یك خواننده رپ باشید و همه اینها را بدانید ، من نمی دانم. این قانون برای این شركت است.” “حتی حتی رپ نبودن ، فقط فقط یک فرد واقعی بودن. یک n * gga واقعی بودن. شما نمی خواهید خود را در چنین موقعیتی قرار دهید که n * ggas بتواند چنین حرفی بزند. آنچه مردم نمی فهمند هنگامی که شما در رایانه شخصی هستید ، با پانک ها ، همه چیز در آنجا هستید. شما همجنسگرایان را پیدا کردید ، اسنیچ ها را بدست آوردید ، کودک آزارها را بدست آوردید ، پلیس ها ، پلیس های سابق ، هر چیز دیگری. “

“این یک ظاهر بد است که شما قرار است یک رپر یا هر کس دیگری زندگی در خیابان یا در اطراف مردم خیابان باشید یا در فیلم ها اسلحه حمل کنید و خود را Big Drako و همه اینها بنامید.” ولاد تصور کرد که زندان می تواند کسی را مجبور به کامپیوتر کند بنابراین ممکن است این تقصیر یک هنرمند نباشد ، اما Drakeo به سرعت این استدلال را رد کرد. گفتگوی زیر را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=DGu1nbdx3rM