ظاهراً کلاب هاوس مکانی است که باید باشد. این برنامه وزوز جلب توجه افراد مشهور و نفوذی شده است که از اتاق های گفتگوی مبتنی بر صدا برای گپ زدن با افراد دیگر با علامت های چک آبی استفاده کرده اند. با این حال همه افراد به این برنامه توجه کرده اند زیرا این افراد در مورد آن بسیار صحبت کرده اند.

این برنامه فقط دعوت در گذشته میزبان افرادی مانند جو ناگهان و 21 Savage بوده است اما ظاهراً Drizzy اکنون به این سیستم عامل پیوسته است. Boi-1da این آخر هفته میزبان یک نبرد ضرب و شتم در Clubhouse بود و Drake در کنار Cardo و موارد دیگر به این بازی پیوست. با این حال ، هیچ مشکلی در پروفایل The Boy وجود داشت. او نه تنها شخصیت خود را شناسایی کرد دگراسی اما او همچنین از تصویر خود استفاده نکرد. در عوض ، او تصمیم گرفت از یک سلفی خنده دار از YK Osiris استفاده کند. مشخص نیست که آیا رپ جکسونویل توجه کرده است اما ما هنوز هم همه چیز را سرگرم می کنیم.

به نظر می رسد YK Osiris و Drake رابطه کاملاً خوبی دارند. در طول قسمت خود از در آمده است با HNHH، اوزیریس فاش کرد که جاس پرنس او ​​را با دریک معرفی کرده است و آنها در موارد مختلفی از اوقات بیرون آمده اند. با این حال ، به نظر می رسد از آن زمان رابطه آنها شکوفا شده است. اوزیریس پیش از این درک رینگ را قبل از عقب نشینی به چالش کشید تا در رینگ بوکس مقابل او قرار بگیرد. پاسخ دریک این بود: “حداقل شما از محدودیت های خود آگاهی دارید.”

نمایه Club House Peep Drizzy در زیر.

هنوز مطمئن نیستید که Clubhouse چیست؟ بخش تحقیق ما را بخوانید ، “Clubhouse چیست؟ هر آنچه در مورد برنامه جدید و انحصاری رسانه های اجتماعی باید بدانید.”