دریک در حال آماده سازی برای انتشار است پسر عاشق گواهی شده در ژانویه ، و طرفداران نمی توانند بیشتر از شنیدن موسیقی کاملاً جدید Drake هیجان زده شوند. این هنرمند کانادایی همیشه یک صنعت تور صنعت بوده و هر زمان که سقوط می کند ، مطمئن باشید که لحظه ای عظیم برای دنیای موسیقی خواهد بود. با پسر عاشق گواهی شده، دریک در حال حاضر سعی در جلوگیری از انتظارات مردم دارد زیرا خاطرنشان کرد که کاملاً انتظار دارد مردم پس از آزادی از آن بیرون بیایند و از آن متنفر شوند.

در حالی که آلبوم فقط حدود دو ماه دیگر باقی مانده است ، دریک فعالیت های بیشتری را برای طرفدارانش انجام می دهد. به عنوان مثال ، این هنرمند برای ماه آینده با نایک همکاری دارد. در واقع ، شب گذشته ، دریک به صفحه اینستاگرام خود رفت ، جایی که او تیزر کوتاه Nike را منتشر کرد و اشاره کرد که در 18 دسامبر افت خواهد کرد.

Drake چیزهای زیادی در مورد تصاویر موجود در مورد واقعی ارائه نداده است ، بنابراین در حال حاضر در مورد اینکه آیا این یک کتانی کفش کتانی یا شاید یک مجموعه لباس کامل است ، مبهم است. ماه گذشته ، دریک تعدادی را منتشر کرد پسر عاشق گواهی شده با نایک خرید و فروش کنید ، بنابراین شاید کپسول برخی از لرزش های آلبوم را داشته باشد.

هرچه که معلوم شود ، مطمئن هستیم که طرفداران از این موضوع بسیار هیجان زده خواهند شد. برای به روزرسانی در مورد کلاک نایک Drake با ما همراه باشید ، زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را برای شما به ارمغان می آوریم.

دریک

ون ریدلی / گتی ایماژ