رفتن به نوشته‌ها

دریک رپ از قلب در “آرامش”

عنصر

به دنبال حماسه دهه 40 آشکارسازی پشت صحنه با احساسات” The Calm “، آهنگی که او هنوز آهنگ مورد علاقه Drake خود را در نظر می گیرد ، برجسته کردن کلاسیک So Far Gone مناسب است. در این Throwback Thursday. برای کسانی که کنجکاو بودند ، تهیه کننده اخیراً با کوین دورانت در مورد تجربه ساخت این آهنگ صحبت کرده است ، آهنگی که پس از یک درگیری شدید بین درزی و عمویش اتفاق افتاد. با بالا رفتن تنش ، دریک با گفتن 40 به صف و ضرب و شتم “ضبط” رسید.

با مرور مجدد “آرام” ، احساساتی که در زیر صدای دریک وجود دارد در خطوط ابتدایی مشهود است. وی با بیان اینکه “اختصاص داده شده به مادرم است و من قسم می خورم که حرف من پیوند است” ، اولین آیه خود را به پایان رساند. “همه چیز خوب خواهد بود و حتی آنقدر طول نخواهد کشید / شما می توانید آن را در صورت من ببینید یا حتی آن را کف دست من بخوانید.” با ادامه این ترانه ، دریک در روابط متشنج خود در آن زمان با پدرش تأمل می کند و چند میله تلخ درباره پویایی پیچیده را به اشتراک می گذارد. “دریز” منعکس می کند: “پدر من تماس گرفت و احساس گناه و شرمساری به من دست داد / مانند اینکه چطور من رول داشتم و رفتم و یک رنج گرفتم.” “و او هزینه سیگارهای خود را با دلار و برخی تغییرات پرداخت کرد.”

نشانه قدرتمندی از توانایی های غنایی دریک ، و یکی از اوایل کار او – که می بیند همه چیز از آن زمان به بعد بازی کرده است ، تعجب کند که آیا “آرام” نقش اصلی را در شکل گیری مسیر او دارد یا نه؟ این واضح است که 40 را تحت تأثیر قرار داده است. در مورد شما چطور؟

متن های متنوع

به امید وسترن یونیون در حال انجام مبادله ارز
چون پدرم تماس گرفت و احساس گناه و شرمساری در من ایجاد کرد – مانند این که چگونه من رول داشتم و رفتم و یک دامنه گرفتم
و او برای سیگارهای خود با دلار و برخی تغییرات پرداخت می کند. یک بار دیگر
او می گوید او مرا دوست دارد ، امیدوارم که او بیهوده نگوید

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *