Drizzy ماه گذشته پس از رونمایی از یک ویدیوی بسیار مرموز که طرفداران را به صفحه 12.18.20 @ هدایت می کرد ، خط Nike NOCTA را فاش کرد. این خط ، همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی شرح داده شده است ، برای مشتاقان و افراد سخت گیر “که می خواهند متناسب با عملکردی راحت و سازگار از یک محیط به محیط دیگر باشند” در نظر گرفته شده است. افت برای 18 دسامبر تعیین شده است.

دریززی گفت: “من همیشه احساس می کردم که نایک به همان روشی که ورزشکاران داشتند فرصتی برای در آغوش گرفتن یک سرگرم کننده وجود دارد. فکر کردم که چقدر دیوانه است و معامله پرچمدار نایک برای یک هنرمند به چه معناست؟” در یک بیانیه. “NOCTA تحقق همه این افکار و همه چیزهایی است که من به آن امید داشتم – از فرهنگی که ریشه در آن دارد گرفته تا محصول و از همه مهمتر ، همکاری و مقیاسی که به من امکان می دهد آن را با دنیا به اشتراک بگذارم.”

دریک با الهام از عشق بی نظیر تورنتو ، لندن و پاریس به Nike Tech Fleece ، در بیانیه خود افزود: “با NOCTA ، ما سعی می کردیم سخت ترین ژاکت ، سخت ترین لباس ورزشی ، سخت ترین دستکش ها را بسازیم.”

حالا که رپر “بخند حالا گریه کن بعدا” رسماً از زیر مجموعه مشترک جدید خود با نایک و همچنین CLB قطره ، به نظر می رسد بیش از حد احتمال دارد که برنامه رسمی برای پسر عاشق گواهی شده کمی بعد خواهد رسید پس از همه ، او فاش کرد که در ژانویه 2021 کاهش می یابد.

https://www.youtube.com/watch؟v=JFm7YDVlqnI

[Via]