رفتن به نوشته‌ها

“با خنده حالا گریه کن بعدا” از Drake & Lil Durk با فروش 2 میلیون

البته ناگفته نماند که Drake می تواند واحدهایی را جابجا کند ، تا جایی که ممکن است کاملاً محبوب ترین رپر در تاریخ هیپ هاپ امروزی باشد. با توجه به اینکه پروژه بعدی او Certified Lover Boy قرار است اوایل سال آینده میلادی به زمین بنشیند – زمزمه های انتشار ژانویه پیش از این نیز جنجالی برپا کرده است – به نظر می رسد دیوار وی برای این مراسم پلاک جدید دیگری خواهد داشت. امروز ، داده های نمودار تأیید می کند که تک آهنگ “اکنون بخند ، بعداً گریه کن” به کمک Lil Durk رسماً دو میلیون واحد را جابجا کرده است ، و این شرایط را برای وضعیت دو پلاتین واجد شرایط می کند. /ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/11/04/GettyImages-801618074.jpg “alt =” Drake Lil Durk “width =” 683 “height =” 1024 “>

تیلور هیل / FilmMagic / گتی ایماژ

تولید شده توسط گروه انباشته Rogét Chahayed ، Yung Exclusive ، Cardo & G. Ry ، فیلم خنده دار “حالا بخند ، بعداً گریه کن” در حال حاضر دارای بیش از صد و پنجاه- شش میلیون بازدید در یوتیوب ، که در یک دوره چشمگیر دو ماهه جمع شده است. گرچه کاملاً به اندازه همه جانبه “برنامه خدا” قابل توجه نیست ، اما نمایش بزرگ دیگری از Drizzy است که ادامه داد بزرگترین نگاه خود را به لیل دورک ارائه دهد. نه اینکه دورک به دلیل لیاقت خود یک امپراطوری محکم برای خود بنا کرده باشد ، به آن احتیاج داشت. با این حال ، این یک رپ شیکاگو ، که اکنون یک دقیقه است با پاپ رفتن معاشقه می کند ، یک پاداش خوشایند است.

به دنبال اخباری مبنی بر اینکه “بخند حالا گریه کن بعدا” رسماً دو میلیون واحد معادل آلبوم را جابجا کرده است ، کاردو در توییتر حضور یافت و این مراسم را با چند شکلک پلاک جشن گرفت. با این سرعت ، جای شگفت نخواهد بود که تک آهنگ همچنان به حرکت خود ادامه می دهد ، تا جایی که گواهینامه های بعدی احساس اجتناب ناپذیری می کنند. س realال واقعی این است که سوار کجا متوقف خواهد شد؟ تبریک به درزیزی ، لیل دورک ، کاردو و همه کسانی که در این مرحله مهم حضور دارند.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *