اودل بکهام جونیور دوست خوبی با دریک است ، بنابراین وقتی این ستاره فوتبال به جهانیان گفت که آلبوم این خواننده رپ فوق ستاره در تاریخ 1 ژانویه 2021 منتشر می شود ، همه ما این حرف ها را گوش کردیم.

OBJ طی مصاحبه اخیر خود گفت: “پسر عاشق 2021 را رها می کند.” “Drizzy ، من تو را به دست آوردم ، مرد. در حال رها کردن در تاریخ 1 ژانویه 2021. وقتی توپ افتاد ، آلبوم افتاد.”

نظرات وی در گوشه و کنار بررسی شده است و طبق گفته دی جی آکادمیکس ، که ادعا می کند در مورد افشاگری با خود دریک صحبت کرده است ، قرار بود این تاریخ باشد ، اما به دلیل بهبودی فعلی او از ناحیه پا ، او آن را به اواخر همان ماه هل داده است.

آک در توییتر خود نوشت: “دریک با من تماس گرفت و تأیید کرد که علی رغم گفته های اودل بکهام جونیور … اول ژانویه 2021 تاریخ انتشار پسر عاشق مجاز نیست.” “او زمان صحیح را اعلام می کند.”

وی ادامه داد ، توضیح داد كه مقصر آسیب دیدگی در طرح اولیه تاریخ انتشار است.

آكادميكس تصريح كرد: “به گفته دريك ، اول ژانويه 2021 قبل از مجروح شدن تاريخ انتشار” عاشق پسران گواهينامه “خواهد بود … پس OBJ احتمالاً تصور مي كرد كه هنوز هم تاريخ است … براي تو نيست.”

خوشبختانه ، آلبوم هنوز در ژانویه 2021 سقوط می کند. هرچند همه ما باید برای اخبار بیشتر در مورد تاریخ دقیق صبور باشیم.


کوین وینتر / گتی ایماژ

بدون توجه به چند هفته آینده ، ما در حال شروع موسیقی خوب هستیم ، کار را با انتشار تازه اعلام شده Kid Cudi که مدتها در انتظار آن بود آغاز می کنیم مرد روی ماه 3 این جمعه.