از زمان به اشتراک گذاشتن عکس های پسرش با دنیا ، دریک به عنوان یک پدر اولین بار نگاهی دزدکی به زندگی خانه خود دارد. این زن 34 ساله قبلاً اظهار داشت که می خواهد پسرش را از نگاه کنجکاو مردم پناه دهد ، اما اوایل سال جاری ، غول رپ اولین عکس های پسر کوچکش را که با سوفی بروسا به اشتراک می گذارد ، فاش کرد. کودک سه ساله با موهای بور و چشم آبی سیب چشم پدرش است و در تصویری که جمعه (27 نوامبر) بارگذاری شد ، دریک نشان داد که مهمترین زمان او با پسرش است.

دریک عکس را با یک شکلک متقاطع از انگشتان ضبط کرده و در تصویر ، او و پسرش در حال خوابیدن با هم هستند در حالی که رپر با فرد مورد علاقه خود چرت می زند. در ماه مه ، دریک با لیل وین صحبت کرد رادیو پول جوان و توضیح داد که چرا تصمیم گرفت عکس های آدونیس را به رسانه های اجتماعی خود ارسال کند.

رپر گفت: “من می خواهم بتوانم با پسرم به مکانهایی بروم و با پسرم خاطرات را تعریف کنم.” “من نمی خواهم احساس کنم فقط به دلیل انتخاب زندگی من برای مشهور شدن ، این است که باید همه را در زیر این پتو زندگی کنم … من فقط می خواستم خودم را از آن آزاد کنم.” در زیر جدیدترین خاطره پدر و پسر او را بررسی کنید.