رفتن به نوشته‌ها

Doves – The Universal Want

EMI Records (برچسب)

11 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

9 ساعت

مستندسازان زرق و برق مظلوم شهری و سر و صدای سرکوب شده حومه ، کبوتران منچستر پس از 10 سال وقفه (“پادشاهی زنگ” 2009 با صدای بیشتری نسبت به گذشته) با پنجمین آلبوم خود “The Universal Want” بازگشت ”

جدایی دوستانه سود سهام را در یک اخلاق کاری و رویکرد تجدید احیا شده و احیا شده به کار آنها اثبات می کند ، نتایج نهایی یک هوای سست ، سست و لاکونیک (p) الکترونیک سرسبز و نرم سنگ و سخت جان است. این روش عملی آزمایش شده Doves است و درمانی پسندیده است: اگر موسیقی یک لکه لازم برای اوقات دردسر است ، این ده قطعه فقط مقوی هستند.

مانند دیگر شاعران نثر شمالی ، آرنج ، Doves نیز تضمین یک خط عالی در مواد قابل شنیدن ، لرزش و لرزش وجود: از هزینه روانی مشارکت و معاملات انسانی به عنوان تله های بالقوه ((“پنهان نمی کنم” ؛ “چرخه آسیب”) تا شیار مترونومی کشور و شمال ” مادر سیلورلیک مملو از اکوهای آوایی طیفی است.

اعلام ، تلفظ و انصراف جیمی گودوین همیشه حاوی هوای مداوم استعفا ، آه های محتاط و گریه های خسته کسی است که به اندازه کافی دیده و شنیده شده است ، آرزوهای هلاکت و رمانتیسم تاریک. امید در جایی غالب است … مجبور است.

افتتاحیه “چرخ و فلک” دارای یک حرکت بازگشتی است (یک نمونه حلقه ای از مرد پوست فقیر Afrobeat ، تونی آلن) ، این یک داستان خاطرات کمرنگ ، دلتنگی خسته و جو فاجعه rneys از خاطرات ، (dis) محل و چرخ و فلک (دوباره) از تکرار. خیلی زیاد تکرار می شود و محو می شوید.

مطالب جالب  Malaya Blue - هنوز

متحد شدن به سازماندهی همیشه ظریف برادران ویلیامز و گذرا بودن محیط برای همیشه (“کلیساهای جامع ذهن شما” در سوگواری بووی ، یک مورد ، بسته شدن دو دقیقه یک دوره مسترکلاس خوش آهنگ با زبانی ناخوشایند) در اینجا فضای آشنای مالیخولیا ، بنیادی کم ارزش و غلط احساسات انسانی را در کمین خود دارد. جایی که چاه های ناامیدی می تواند مسیرهایی را به جایی … در هر مکان فراهم کند ، در حالی که این درک وجود دارد که هیچ کجا به سادگی اکنون در اینجا وجود ندارد. برای اینکه با شگفتی تازه نگاه کنید ، باید به پایین فرو بروید.

کبوترها برگشتند ، مثل اینکه آنها هرگز از بین نرفته اند.

منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *