رفتن به نوشته‌ها

دونالد ترامپ ادعا می کند که آراain باقی مانده “شمارش نمی شود”

نتایج روز انتخابات هنوز در آستانه است ، در حال حاضر شش ایالت در میان شمارش هزاران رأی باقیمانده هستند. در حالی که نوادا ، پنسیلوانیا ، جورجیا ، آریزونا ، آلاسکا و کارولینای شمالی هنوز در بازی هستند ، اضطراب پیرامون نتیجه در حال حاضر در بالاترین سطح تاریخی قرار دارد. و اگرچه پیش بینی می شود که برخی از ایالت ها به نفع ترامپ ابراز نظر کنند ، رئیس جمهور فعلی در مورد نارضایتی خود از روند در حال انجام صحبت ابراز کرده است. در واقع ، او با این هدف به توییتر رفته است که هرچه از نظر انسانی ممکن است در نتایج انتخابات شک کند.

دونالد ترامپ

ایزاک برکن / گتی ایماژ

امروز صبح ، دونالد ترامپ دست خود را بر روی دکمه قفل قفل زد تا اجازه دهد یک هشدار ، هر چند ممکن است خیلی خوب باشد هیچ اعتباری نداشته باشید “هیچ رأیی که بعد از روز انتخابات آمده باشد شمارش نمی شود!” او استدلال می کند ، طوری صحبت می کند که گویی نتیجه گیری او یک واقعیت مسلم است. با توجه به این یادداشت ، توییتر خواستار اختلاف است ، و با پرچم اطلاعات غلط به ترامپ ضربه می زند. در این مقاله آمده است: “برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت مورد مناقشه است و ممکن است در مورد انتخابات یا روند مدنی دیگر گمراه کننده باشد” ، اما یکی از بسیاری از توییت های اخیر ترامپ که با هشدار همراه شده است.

نه این که احتمالاً مانع از افزایش دو برابری ترامپ می شود ، البته با گرم شدن مسابقه سه برابر می شود. وی در حال حاضر برای طرح دعوی در دادرسی در میشیگان ، پنسیلوانیا و جورجیا برای به چالش کشیدن قانونی بودن نتیجه در ایالات خاص حرکت کرده است. البته برخی ترجیح داده اند رفتار او را مانند مرد ترسیده ای که در گوشه ای قرار دارد تفسیر کنند و ایمیل اخیر را به عنوان مدرک ذکر کنند. در هر صورت ، احتمالاً دونالد ترامپ برای گل آلود شدن بیشتر نتیجه ، هر کاری از دستش برمی آید انجام خواهد داد – هرچند مشخص نیست که آیا وی با توجه به پیروزی ، همان انرژی را حفظ خواهد کرد یا خیر.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *