دونالد ترامپ پس از بازگشت به کاخ سفید بد ظاهر شد

امروز روز خوبی برای رئیس جمهور ایالات متحده نبود زیرا وی در انتخابات ریاست جمهوری به جو بایدن باخت. در اوایل روز ، رسانه های بزرگی مانند CNN ، Fox و NBC تصمیم گرفتند گرد هم بیایند و بایدن را به عنوان برنده پنسیلوانیا و همچنین برنده نوادا اعلام کنند. این پیروزی ها بایدن را در 279 رأی انتخاباتی قرار داد که بیش از 270 رأی لازم برای تصاحب کاخ سفید است. با وجود از دست دادن ، ترامپ از اعطای ریاست جمهوری امتناع می کند و سعی دارد نتایج انتخابات را در دادگاه به چالش بکشد.

ترامپ امروز واقعاً از باخت خود هنگام حضور در زمین گلف مطلع شد. چند لحظه پیش ، ترامپ سرانجام بازگشت خود را به کاخ سفید انجام داد ، و همانطور که در تصاویر اخیرا گرفته شده در زیر مشاهده می کنید ، ظاهر چندان خوبی ندارد. رئیس جمهور در حالی که لباس گلف خود را پوشیده بود ، به نظر می رسید که رئیس جمهور در آستانه اشک است ، زیرا یک گروه بزرگ خارج از کاخ سفید شکست او را مسخره کردند.

در هفته های آینده ، ادامه کار ترامپ اجتناب ناپذیر به نظر می رسد با نتایج انتخابات مبارزه کنید ، اگرچه با داشتن مدارک محدود ، به نظر نمی رسد که پرونده زیادی وجود داشته باشد.

در حال حاضر ، کسانی که از بایدن حمایت می کنند ، همچنان در مورد ریاست جمهوری وی ، به ویژه مفصل ران امیدوار هستند. جامعه-هاپی که با انبوهی از واکنشها به شبکه های اجتماعی وارد شده است.

 Donald Trump

Al Drago / Getty Images

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>