DJ کی ذبح قرار می دهد میله در کانون توجه در “ادای احترام”

عنصر

نام دی جی کی اسلی هنوز زنگ می زند و افراد زیادی هستند که هنوز برچسب نمادین درام کینگ را که در مخلوط های مختلف کلاسیک پراکنده است به یاد می آورند. امروز ، دی جی باسابقه آلبوم جدیدی را برای این دوران مدرن به وجود آورده است و این سنت را از طریق یک لیست کاملاً انباشته از ضربات سنگین زنده نگه داشته است. و این اغراق نیست – بیش از آهنگ دوم پروژه “Rolling 50 Deep” ، یک سرود هجده دقیقه ای که ممکن است به خوبی یکی از انباشته ترین حالت های پوز در تمام دوران باشد – نگاه کنید تا آن را باور کنید ، بنابراین آن را اینجا بررسی کنید.

جدا از آهنگ فوق العاده جذاب و واقعاً همه جانبه بالا ، Homage همچنین دارای حضور مهمانان دیگری از Conway The Machine ، Sheek Louch ، Benny The Butcher ، Ghostface Killah ، Dave East ، AZ ، Bun B ، Vado ، Juicy J ، Jim Jones ، Phresher و موارد دیگر. اینجا یک فضای مطابقت دارد که مطمئناً مورد رضایت کسانی است که هنوز یادشان است نوارهای کی اسلی را که سیلی زدند به سونی دیسکمن هایشان زدند. اگر خودتان را در آن جمعیت خاص به حساب آورید ، حتماً Homage را همین حالا ببینید و در نظرات آهنگ مورد علاقه خود صدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>