DJ Envy درمورد چگونگی اینکه همسرش در مورد تقلب در همسرش تمیز شده و چطور آنها علی رغم آن توانستند کنار هم بمانند صحبت می کند.

بیش از یک دهه پیش ، Envy با معشوقه سابق خود ، اریکا منا ، که اکنون با Safaree Samuels ازدواج کرده است ، همسرش Gia Casey را فریب داد. در آن زمان ، این یک رسوایی بسیار کثیف بود – جنجالی که بی سر و صدا آغاز شد تا سال 2018 که منا به اظهار نظر یکی از طرفداران خود در اینستاگرام پاسخ داد: “جوس برو به همسرش بگو که دوباره در مورد من فکر می کند” ، افزود: “من همیشه از من نام برده می شود در سیستم عامل های کوچک او و اگر او روزی این کار را ادامه دهد ، من وقت خواهم داشت که حقیقت را در مورد همه آن بگویم. ” او نظرات خود را با یک ویدیو دنبال کرد ، و به دنبال طرفداران خود رفت.

از آن زمان به بعد ، علاوه بر توییت کوچک و منفعلانه تهاجمی یا زیرنویس اینستاگرام ، همه چیز ظاهراً بر باد رفته است. بنابراین ، چه زمان بهتری برای بازگشایی پرونده در پشت سر هر مردی انحصاری ، امیریت؟

کیسی ابتدا کار خود را با افشای چگونگی شنیدن خیانت همسرش در ابتدا آغاز کرد. او گفت: “من اسم او را گوگل کردم ،” یک وبلاگ ظاهر شد. وقتی روی وبلاگ کلیک کردم ، گفتگویی دیدم و یکی از دختران به دختر دیگر گفت: “خوب ، به همین دلیل با DJ Envy هستید و همسرش بدون سر و صدا در خانه نشسته است. “

“او مانند” هی “بود ،” حسادت در این باره گول زد. “” اگر چیزی برای گفتن به من دارید ، اکنون باید به من بگویید. ” مطمئناً مانند اکثر مردان اینگونه خواهد بود که “من چیزی ندارم” تا به شما بگویم ، من نمی دانم در مورد چه جهنمی صحبت می کنید. “” سپس گیا فاش کرد که Envy در ابتدا سعی در انکار ادعاها و تبدیل شدن به میزهای روشن او حتی به این معنی که او می تواند چنین کاری را انجام دهد وی گفت: “او چنان عصبانی شده بود که من حتی به او پیشنهاد می کنم که بتواند چنین کاری را با زنی انجام دهد که بیش از خود زندگی او را دوست داشت.”

انوی اعتراف کرد: “او مثل” من می دانم. می خواهم به من بگویی. اگر می خواهی “مرد باشی ، به من بگو” ، این چنین چیزی را فهمید. من به خودم گفتم. “

پیش پرده کامل این قسمت را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=P7xZzlwmA58