گرفتن پرتاب 51 عظیم تولد پارتی در جزایر تورکس و کایکوس

عنصر

دیدی در پنجاه و یکمین سالگرد تولد خود از زنگ زدن صرف نظر نکرد و برای یک جشن عجیب و غریب در مکان محبوب تعطیلات گرمسیری ، ترک ها و کایکوس ، عقب نشینی کرد. در میان حاضران ، دوستان دیدی ، دیرین مری جی. بلیژ و ناس ، با فیلم هایی از این سه نفر که در آن مشغول رقص و شادی در میان جمعیت بی نقاب از مردم در اینترنت بودند ، بودند.

از مشاهیر دیگر شرکت کننده می توان به Draya Michelle ، French Montana و DJ Ruckus اشاره کرد ، در حالی که DJ M.O.S. موسیقی مخصوص مشروبات الکلی (البته Diddy’s DeLeón tequila و Cîroc) را تهیه کرد و شب پر از رقص. پسران دیدی ، جاستین و کریستین ، شب را با اجرای موسیقی خودشان تکمیل کردند و شب مجلل با نمایش آتش بازی به پایان رسید.

هرچقدر که باشکوه بود ، جشن هنوز هم به اندازه جشن تولد 50 سالگی Puff Daddy بیش از حد بالا نبود. او در 15 دسامبر 5-0 بزرگ را به احترام تولد کیم پورتر فقید جشن گرفت و یک لیست مهمان داشت که شامل جی زی ، بیانسه ، کیم کارداشیان ، تایگا و دکتر دره بود. خواننده رپ با توجه به اینکه کیم کارداشیان چند هفته قبل کرد ، با فاش کردن اینکه جزیره ای خصوصی را برای دوستان و خانواده خود اجاره کرده است ، مورد رضایت اینترنت قرار گرفت ، هرچند که اعضا برای چهلمین سالگرد تولد او در یک جشن چند روزه جشن می گیرند.

ویدیویی از دیدار مجدد Nas ، Mary J. Blige و Diddy را در زیر ببینید.

برگزیده شده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>