دز برایانت درباره بازگشت خود به NFL

اظهار نظر کرد <د> دز بریانت روز یکشنبه در حالی که کلاغهای بالتیمور به مصاف Colts ایندیاناپولیس رفت ، پیروزمندانه به NFL بازگشت. برایانت از سال 2017 که با کابوی های دالاس بازی می کرد در یک بازی NFL مناسب نبود. پس از اینکه توسط کابوی ها بریده شد ، برایانت برای مدت کوتاهی در Saints بازی کرد ، هر چند مصدومیت آشیل او را از فوتبال خارج کرد.

پس از چند هفته حضور در لیست تمرین های Ravens ، برایانت به اصلی ترین بازیکن ارتقا یافت تیم و در حالی که او هیچ یک از روزهای پذیرش دریافت نکرد ، بدون شک او از بازگشت به زمین بازی بسیار هیجان زده است. پس از بازی ، برایانت هنگام صحبت با خبرنگاران ، در مورد چگونگی خاص بودن بازگشت به آنجا پس از این وقفه طولانی صحبت کرد.

“این سورئال است – فقط بازگشت به رختکن ، فقط حضور در حاشیه ، فقط اینجا بودن با این بچه ها ، هیجان انگیز است ، “برایانت گفت. “با دیدن بازی از نزدیک در مقابل تماشای آن از تلویزیون ، احساس کردم روحیه رقابتی من دوباره زنده شده است.” همانطور که او همچنان به یادگیری جرم ادامه می دهد. در پایان فصل ، برایانت به خوبی می تواند در این تیم ریونز مورد علاقه قهرمانی نقش داشته باشد.

 Dez Bryant

بابی الیس / گتی ایماژ

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>