در طی چند روز گذشته ، دنزل کاری به طور فعال در توییتر ابراز ناامیدی کرده و اعلام کرد که او به راحتی یکی از تأثیرگذارترین و کم لطف ترین صداهای بازی است. و در حالی که او وجود آلبوم جدید را تأیید کرده است ، بسیاری از طرفداران او از شنیدن صدای نفرت رو به رشد او نسبت به هنر رپ ، نتیجه یک نگرش تند و ناگهانی ، نگران شدند. اما این بدان معنا نیست که همه امیدها از بین رفته است ، زیرا جرقه هنوز کاملاً کمرنگ نشده است. در حقیقت ، به نظر می رسد Zeltron به خصوص در مورد کاهش آینده JID که قبلاً در “SIRENS” با او ارتباط برقرار کرده بود بسیار هیجان زده است.

دنزل کاری

Rich Fury / گتی ایماژ

پس از تشبیه هر دو او و رپ دریمویل به Mortal Kombat’s جنگنده های افسانه ای Scorpion و Sub-Zero ، Denzel تصمیم گرفتند مستقیماً به JID ضربه بزنند تا در مورد وضعیت همکاری بعدی خود جویا شوند. از صدای آن ، آهنگ قبلاً ضبط شده است و به نظر می رسد در دست JID باشد – حداقل ، به نظر می رسد او کسی است که در تاریخ انتشار عکس را صدا می کند و با توجه به عدم اطمینان عمومی او ، ما می توانیم به دنبال یک برش احتمالی آلبوم.

با توجه به این یادداشت ، JID امیدوار است که کنفرانس آینده آنها در ماه دسامبر برگزار شود ، اگرچه چیز دیگری در مورد آنچه در سطح موسیقی ذخیره می شود شناخته نشده است. آخرین باری که آنها روی موم وصل شدند ، این زوج تصمیم گرفتند تا در باره وضعیت فرهنگ آمریکا تأملاتی درون نگرانه و بدبینانه انجام دهند. برای دور دوم ، شاید آنها کارها را کاملاً در جهت دیگری پیش ببرند و تصمیم بگیرند مهارت و مهارت فنی خود را در مسیری مانند “Off Deez” انعطاف دهند. با این وجود این دو مورد از هیجان انگیزترین ترانه سرا های جوان بازی هستند و همه شرط بندی ها در مورد آنچه در انتظار است خاموش است.

به تبادل زیر مراجعه کنید و صدا را خاموش کنید – آیا Denzel و JID در حال حاضر دو مورد از بهترین بازی ها هستند؟