دمار دروزان روز گذشته به عنوان یکی از موضوعات پرطرفدار در شبکه های اجتماعی مطرح شد زیرا گزارش شد که وی مجبور است در ماه نوامبر از یک متجاوز به خانه جلوگیری کند. در واقع ، مردی که به خانه دروزان وارد شد ، قبل از اینکه سریعاً از خانه بیرون شود ، با یکی از بچه های ستاره NBA تماس گرفت. گزارش شده است که این مرد قصد داشته است به خانه کایلی جنر نفوذ کند هرچند که در نهایت خانه اشتباهی بدست آورد. از آنجا ، او دستگیر شد و اکنون به لطف قرار منع تعقیب نمی تواند وارد جامعه دروزان و جنر شود.

در روز رسانه ای سان آنتونیو اسپرز ، از دروزان در مورد این حادثه و اینکه آیا واقعاً آن اتفاق افتاده است یا خیر. دروزان تأیید کرد که این اتفاق افتاده است و حتی خاطرنشان کرد که این مسئله چندان مهمی نبوده است زیرا او در طول زندگی خود با بسیاری از مشکلات سخت دست و پنجه نرم کرده است.

دروزان به شوخی گفت: “بله ، همه چیز خوب است. من در کامپتون ، کالیفرنیا بزرگ شدم. حالم بدتر شده است.” نیازی به گفتن نیست ، در حالی که این حادثه احتمالاً ترسناک بود ، دروزان هیچ گونه مشکلی برای انجام کاری که باید برای حفظ امنیت خانواده اش انجام می داد ، نداشت.

در مورد کایلی ، ما اطمینان داریم که او از همه آنچه DeRozan انجام داده است قدردانی می کند ، خصوصاً اینکه استاکلر او دیگر نمی تواند به او آسیب برساند.

کایلی جنر

دیوید کروتی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ